SPIN

Wojciech Kudelski kandyduje w wyborach samorządowych

Beata Głozak poniedziałek, 20 września 2010, 21:18 Aktualnie, Wydarzenia

Jak donosi Tygodnik Siedlecki, siedleckie koło PiS zdecydowało się wystawić kandydaturę Wojciecha Kudelskiego na stanowisko prezydenta Siedlec w najbliższych wyborach samorządowych.

bg/info: TS

9 komentarzy

 1. danynx dodano 11 lat temu

  Brawo, brawo brawo 🙂 Nie widzę lepszego kandydata na to stanowisko. Pokazał…w przeciwieństwie do poprzedników … że w ciągu kadencji można dużo zrobić pożytecznego dla miasta (i nie tylko na pół roku przed wyborami) i robić to w zgodzie z innymi partiami.

 2. no i dobrze dodano 11 lat temu

  A w połowie kadencji odda władzę księżom. Panu Kudelskiemu bym podziękowała już za jego pracę. Fakt jest taki, że szczytem głupoty jest zrzucanie odpowiedzialności za wpadki rządowe na Kudelskiego tak jak za wszystkie inwestycje dziękowanie mu – bo tak naprawdę to za wszystko odpowiedzialni są radni. Kudelskiego nie lubię zaś nie za to co zrobił albo czego nie zrobił a za to jaki jest albo może inaczej za wrażenie.

 3. głos na tak! dodano 11 lat temu

  czymś nieodpowiedzialnym jest głosowanie na osobę, bo pochodzi z takiej, a nie innej partii bądź też, tak jak określiła poprzedniczka – bo takie, a nie inne sprawia wrażenie; głosuję na człowieka, na pracę jaką włożył przez te cztery lata i jaką zapewne włoży przez najbliższą kadencję; z kolei bardzo myli się Pani pisząc, że w większości to zasługa radnych – radni kontrolują poczynania prezydenta, akceptują bądź wyrażają sprzeciw uchwałom, planom prezydenta – to łatwo sprawdzić ile inicjatyw zawdzięczamy Kudelskiemu – wystarczy poczytać albo biuletyny z sesji rad albo kurier siedlecki

 4. danielewicz dodano 11 lat temu

  fakkt faktem że p. Kudelski należy do ludzi nazwijmy to prostolinijnych bez
  polotu językowo-poliglotycznego. Za to ma inne cechy które są dużo ważniejsze…uczciwość, wrażliwość na innych no i najważniejsze zgodność. No a Ty zapewne wolałbyś takiego nazwijmy to dobrego mówcę co by pięknie przemawiał i ładnie wyglądał.

 5. ala dodano 11 lat temu

  mówic ładnie nie potrafi, dotacji z unii nie załatwia, miejsc pracy nie przybywa, z urzedem marszałkowskim nie wspólpracuje, co on takiego zrobił że chcecie go na drugą kadencję? A zapomniałam oddaje majątek miasta za bezcen księżulkom. Współczuje siedlczanom takie "gargamela"

 6. siedlczanin dodano 11 lat temu

  alu: wszystko co napisałaś jest kłamstwem, gdyż zarówno miastu i instytucjom jej podległych udało się wywalczyć kilka funduszy unijnych i marszałkowskich m.in. na rewitalizację ośrodków kultury, przebudowy ulic, lodowisko, sieć wodociągów itd.!!!

 7. Piotrek dodano 11 lat temu

  Dobre określenie:
  Udało się wywalczyć

 8. siedlczanka dodano 11 lat temu

  Wrazliwość na innych ?????????????dobre ,ja osobiscie się przekonałam o tej wrazliwosci pana Kudelskiego.Tak jest wrazliwy na ''zły los'' swoich kolegow partyinyvch,gdzie by tu jeszcze był ''stoleczek'' dla nich przykład???prosze , były dyrektor DPS , GDZIE JEST TERAZ??? jest wice prezesem społki PUK-serwis ktora ma umowe z miastem na jego ODSNIERZANIE i sprzatanie .

 9. prawda jest taka dodano 11 lat temu

  prawda jest taka, że często jak wymyśli coś głupiego to zrzuca odpowiedzialność na innych – z dyskotekami na radnych a w przypadku wyboru dyr CKiS na członków komisji – tylko nie przyznaje się głośno, że to on zablokował możliwość uzupełnienia CV. Swego czasu tak chwalił soie, że szpital miejski jest w dobrej kondycji ale zapominał powiedzieć kto ściągnął nowego dyrektora do Siedlec. Tak to jest niestety. Prawa też jest taka, że najwięcej pracy w ściąganie dofinansowań wkładają szare myszki urzędu – bo to one piszą wnioski. Ja mam z kolei pytanie ile prezydent wydał na tworzenie kolejnych posad wiceprezesów? I czy w kolejnej kadencji publiczną toaletę też bedzie kropił biskup bo już każdy metr tego miasta jest poświęcony. Nie wnikam w jegoi życie duchowe, ale irytuje mnie ten jego katolicyzm publiczny. Wiem pewnie siedlczanin zaczniesz pisać, ze Cię nudzi ten temat ale wolałabym żeby boga zostawił sobie a nie epatował nim na prawo – bo nie na lewo.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?