SPIN

„Psie opowieści, czyli ochy i fochy” – siedlecki casting do programu TVP

Aneta Borkowska wtorek, 21 września 2010, 12:38 Siedlce, Wydarzenia
W tym studiu odbędą się przesłuchania. Fot. www.tvp.pl

W tym studiu odbędą się przesłuchania. Fot. www.tvp.pl

Jeśli Twoje dziecko marzy o wystąpieniu w telewizji masz szansę spełnić jego marzenie i wygrać udział w finałowych odcinkach programu „Psie opowieści, czyli ochy i fochy”! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przyjść na przesłuchania do mobilnego studia telewizyjnego, które Siedlce odwiedzi 23 września.

Wszystkie dzieci, które wezmą udział w konkursie, mają szansę przeżyć przygodę z telewizją i wystąpić w programie TVP1. Ponadto, zwycięzcy będą mieli możliwość poznania telewizji od kuchni, czyli zwiedzenia studia w towarzystwie znanej gwiazdy telewizji.

Organizatorzy szukają pełnych zapału dzieci w wieku od 4 do 8 lat, które przyjdą na eliminacje ze swym dorosłym opiekunem. Zadaniem w castingu jest przeprowadzenie 2 minutowego wywiadu z animatorem przebranym za Maksa Ciacho –  bohaterem Psich Opowieści. W każdym mieście, oprócz eliminacji do programu, na dzieci czekają również: nauka tańca, wspólne śpiewanie, strefa gier multimedialnych oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji. Rodzice zaś będą mogli wysłuchać porad psychologa dziecięcego.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do dnia 3.11.2010 na stronie internetowej www.psieopowiesci.tvp.pl. Nagranie laureatów odbędzie się w dniach 6-7.11.2010, w Warszawie. Finalistom wraz z jednym rodzicem opiekunem będącym z poza Warszawy, organizator zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie a także transport z hotelu na plan nagrań oraz zwrot kosztu dojazdu do Warszawy.

!!!23 września w godz. 15 – 20., plac Generała Sikorskiego!!!

źródło tvp.pl/opr. ab

6 komentarzy

 1. Marta dodano 11 lat temu

  Świetna informacja. Tak się zastanawiałam o co chodzi jak przejeżdżałam koło placu. Piękną sobie kampanię telewizja zrobiła. Brawa za inwencję.

 2. Bruno dodano 11 lat temu

  I będzie jak w "Brunie" 😀

 3. siedlczanka dodano 11 lat temu

  dokładnie. I będą musiały pić kwas 😀 tańczyć z kobrami i wilkami czy co tam jeszcze było 😀

 4. ludek dodano 11 lat temu

  no gdzie te wyniki z castingu miały być dzisiaj???????? to pewnie jakas sciema

 5. oiwia dodano 11 lat temu

  lubie was progwam jest dobry

 6. oiwia dodano 11 lat temu

  Nie moge sie docekach nastempnego odcinka.Dobzie ze go zrobiliscie.Jest fajnie.No gdzie te wyniki z castingu mialy byc dzisiaj??????????????????????????

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?