Dobry start siedleckich zapaśniczek

Beata Głozak wtorek, 21 września 2010, 18:25 Sport, Wydarzenia

W rozegranych w dniach 17-18 września w Raciborzu Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w zapasach kobiet dobrze spisały się kadetki i juniorki z WLKS Siedlce.

Wśród juniorek 2. i 3. miejsce w kategorii wagowej 44 kg zajęły odpowiednio Katarzyna Olszewska i Dominika Grabarczyk. 2. miejsce w kategorii 51 kg należało do dziewiętnastolatki Izabeli Urban. Na pozycji 5. uplasowała się Sylwia Zaboklicka. Na konto zespołu powędrowały również dwa 8. miejsca: Magdaleny Pietrzak (kat. 55 kg) i Aleksandry Dąbrowskiej w kat. 59 kg. Dzięki tym zawodniczkom WLKS Siedlce z ilością 34 pkt zajął trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Nieco gorzej poszło naszym kadetkom. Na podium stanęły tylko dwie spośród 9 zawodniczek: Katarzyna Święcka zajęła 3. miejsce w kategorii 40 kg a Monika Michalak zdobyła złoto w kat. 70 kg.