SPIN

Pierwszy koncert w sali „Podlasie”

Aneta Borkowska środa, 22 września 2010, 11:14 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na pierwszy po niespełna półtorarocznej przerwie koncert w Sali Widowiskowej „Podlasie”.

3 października o godz. 18. koncert Inauguracyjny w Sali Widowiskowej wykona niezwykły kompozytor, pianista, wokalista, który stworzył własny, niepowtarzalny na polskiej scenie styl. Jego utwory wyróżniają się pięknymi tekstami, są ciepłe, zaskakujące, a jednocześnie wpadające w ucho. To wszystko sprawia, że Grzegorz Turnau zajmuje na polskiej scenie miejsce wyjątkowe. Bezkompromisowy i podążający własną artystyczną drogą, a jednocześnie znany szerokiej publiczności. Zawsze dobrze przyjmowany zarówno podczas występów na żywo, jak i przy kolejnych nagrywanych płytach.

Warunkiem wstępu na koncert jest odebranie bezpłatnego zaproszenia na koncert. Wejściówki będą wydawane od 22 września 2010r. (środa) w Sali Widowiskowej „PODLASIE” przy ul. Sienkiewicza 63. Ilość miejsc ograniczona.

ab

2 komentarze

  1. Brawo dodano 11 lat temu

    Bardzo fajny pomysł. Wybieram się.

  2. innka dodano 11 lat temu

    Mam bilet, ale kolejka

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?