SPIN

Casting do programu telewizyjnego potrwa do 20.

Aneta Borkowska czwartek, 23 września 2010, 17:34 Siedlce, Wydarzenia

Na placu Sikorskiego od godziny 15. trwa casting do programu telewizyjnego „Psie opowieści, czyli ochy i fochy”. Wszystkie dzieci maja szansę przeprowadzenia 2 minutowego wywiadu z gwiazdą bajki – psem i tym sposobem dostania szansy wystąpienia z nim w TVP1 . Oprócz tego są tańce, muzyka, malowanki oraz prezenty od organizatorów. Impreza potrwa do godziny 20.

Wiktoria, 7 lat
Musiałam zadawać pytanie pieskowi. I spytałam się, bo bardzo miał bardzo fajną fryzurę, która bardzo mi się podobała. I zapytałam się do jakiego fryzjera chodzi. I odpowiedział, że ma swojego najlepszego i tylko do niego chodzi, ale nie zdradził do jakiego. Chciałabym wystąpić w telewizji i mam nadzieję, że mi się uda.
Mama Wiktorii
Byłyśmy właśnie na zakupach i nawet nie wiedziałyśmy, że taka akcja jest organizowana. Ale zobaczyłyśmy, że coś się dzieje i przyszłyśmy. Przyciągnęła nas muzyka i córka chciała zobaczyć co tu się dzieje. No i odważyła się jako pierwsza porozmawiać z gwiazdą bajki. Czy się uda, zobaczymy.

4 letnia siedlczanka
Musiałam odpowiedzieć pieskowi, że mam cztery latka i zapytałam co lubi jeść. Powiedział że kostki. Ten piesek jest fajny i się nie bałam.
Babcia 4 latki
Przyszłyśmy tutaj, bo wnuczka bardzo lubi tą bajkę i nie wyobrażam sobie byśmy tutaj nie przyszły. Nie słyszałam o co pytała, bo była głośna muzyka. Na początku widziałam, że była zestresowana, ale potem już się rozluźniła i rozmawiała. Traktuję to raczej jako zabawę, nie myślę o wygranej, chcę aby wnuczka się tutaj fajnie pobawiła.

Maja 5 lat
Pytałam jaką zabawką lubi się piesek najbardziej bawić. I najbardziej lubi się bawić piłeczką i kaczuszką. Fajny jest ten piesek i lubię tą bajkę. I chciałabym wystąpić z pieskiem w telewizji.
Mama Mai
Dzisiaj przeglądając portale siedleckie natrafiłam właśnie na SPIN i tam wyczytałam o takiej imprezie. Dzięki temu wybrałyśmy się tutaj żeby popatrzeć i pobawić się. Na takim castingu jesteśmy pierwszy raz. Czy Maja była stremowana? Na pewno, ale ja podchodzę do tego jak do zabawy i przeżycia czegoś nowego, innego. Nie myślę w kategoriach wygra czy nie.

ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?