SPIN

Policjanci zatrzymali „narkotykowe małżeństwo”

Beata Głozak piątek, 24 września 2010, 13:12 Siedlce, Wydarzenia
Skonfiskowany susz i ecstasy. Fot. J.M.

Skonfiskowany susz i ecstasy. Fot. J.M.

Wczoraj około godz. 23. na krajowej „dwójce” w okolicach miejscowości Bojmie (pow. siedlecki) w trakcie kontroli samochodu siedleccy policjanci znaleźli w nim ponad 1kg marihuany i blisko 1000 tabletek ecstasy. Narkotyki najprawdopodobniej miały trafić na siedlecki rynek narkotykowy.

Podczas działań policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Siedlcach sprawdzili zatrzymany do kontroli samochód, którym podróżowało młode małżeństwo z Siedlec. W czasie sprawdzania pojazdu funkcjonariusze znaleźli w nim dwa foliowe worki (ponad 1 kg) z marihuaną i 934 tabletki ecstasy. Podczas przeszukania, w domu zatrzymanej pary odkryto także  170 gram amfetaminy. Mężczyzna w wieku 26 lat oraz jego 24 – letnia małżonka zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

KWP Radom/Fot. J.M.

KWP Radom/Fot. J.M.

W czasie dalszych czynności zatrzymano jeszcze dwóch młodych mężczyzn w wieku: 25 i 18 lat. Cała czwórka to mieszkańcy Siedlec. Obecnie pracujący przy tej sprawie funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności przestępczej działalności zatrzymanych. Sprawa ma charakter rozwojowy. Zatrzymanym w policyjnym areszcie może grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: Jerzy Długosz, oficer prasowy KMP Siedlce/opr. bg
fot. Janusz Mazurek

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?