Mecz SKK Siedlce – GKS Tychy. Relacja

Beata Głozak sobota, 25 września 2010, 18:29 Sport, Wydarzenia
SKK Siedlce kontra GKS Tychy.

W hali OSiR przy ul. Prusa 6 trwa spotkanie koszykarzy SKK Siedlce z GKS-em Tychy. Pierwszej kwarta skończyła się dla siedlczan 7 – punktową przegraną 12:19. Trwa piąta minuta drugiej kwarty. SKK przegrywa 11 punktami z GKS – em 16:27.

godz. 18.34 – Jest 21:29

godz. 18.35 – 22:29.

godz. 18.38; goście zdobywają kolejne punkty. Na niecałe 2 minuty przed końcem kwarty wynik 24:31.

godz. 18.40; ostatnie sekundy drugiej kwarty. SKK – GKS 26:33. Po osobistych Dębskiego wynikiem 28:35  zakończyła się druga kwarta spotkania.

godz. 18.57; zaczęło się kolejne 10 minut. I goście zdobywają 2 pkt.

godz. 18:58; 2 punkty na koncie Tychów. SKK – GKS 28:39.

godz. 19.02; pierwsze punkty w trzeciej kwarcie dla SKK. Jest 30:39. Goście zdobywają 3 punkty.  SKK – GKS 30:42.

godz. 19.07; po osobistych jest 31:42. Niestety siedlczanie szybko tracą piłkę i jeszcze szybciej kolejne dwa punkty. Mamy SKK – GKS 31:44.

godz. 19.09; GKS Tychy zdobywają kolejny punkt. Siedlczanie przegrywają 14 punktami. Jest 31:45.

godz. 19.10; goście bez problemu zdobywają kolejne 3 punkty. Jest już 31:50. Do końca kwarty zostało 2,39 min.

godz. 19.12; nieudana próba zdobycia 3 punktów przez SKK.

godz. 19.13; kolejne 2 punkty dla GKS Tychy.

godz. 19.14; koniec 3 kwarty. Wynik SKK – GKS 33:54.

godz. 19.24; niewiele zmieniło się w ciągu 10 minut. Jest wynik 36:60. Osobiste dla GKS-u. Dwa rzuty i oba celne. Jest 36:62.

godz. 19.26; kolejne punkty dla gości. SKK nie ma szans. Przegrywają 28 punktami.

godz. 19.28; 2 punkty na koncie siedlczan. Jest 38:64.

godz. 19.29; SKK zdobywa 2 punkty na 3 minuty przed końcem 4 kwarty.

godz.19.32; Na półtorej minuty przed końcem spotkania na hali OSiR jest wynik między SKK a GKS-em jest 43:66

godz. 19.33; w ostatnich sekundach GKS zdobywa 2 punkty. Koniec spotkania: SKK Siedlce przegrywa z GKS-em Tychy 45:68.