SPIN

Moje zdjęcie z Janem Pawłem II

Aneta Borkowska wtorek, 28 września 2010, 12:57 Siedlce, Wydarzenia

Wojciech Kudelski, prezydent miasta oraz Zbigniew Kiernikowski, biskup  siedlecki zapraszają wszystkich mieszkańców Siedlec do udziału w otwartej galerii zatytułowanej „Moje Zdjęcie z Janem Pawłem II”.

Każdy kto posiada osobiste zdjęcia z Janem Pawłem II i chce je zamieścić w ramach tej galerii, musi zgłosić się z ze zdjęciem do 8 października (w godz. 8-15.45) do Referatu Promocji i Kontaktów z Zagranicą (I piętro UM, Skwer Niepodległości 2). Uczestnik zgłasza tylko jedno zdjęcie wybrane przez siebie – z opisem w jakich okolicznościach zostało zrobione i z nazwiskiem autora zdjęcia. Zgłoszenie zdjęcia do udziału w galerii jest równoznaczne z udostępnieniem praw autorskich oraz możliwością przetwarzania danych osobowych podczas publicznej prezentacji. Zdjęcie można przynosić w formie zwykłego zdjęcia (do skanowania) lub formie cyfrowej.

Wystawę będzie można obejrzeć 15 października (piątek) o godz. 20. na dużym telebimie na Placu im. Generała Wł. Sikorskiego w ramach tegorocznej edycji X Dnia Papieskiego. Prezentacja będzie prowadzona przez lektorów, którzy opowiedzą krótką historię każdego zdjęcia.

ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?