SPIN

Elżbieta Lanc. Jedynka mazowieckiej Platformy?

Beata Głozak sobota, 9 października 2010, 19:14 Siedlce, Wydarzenia
Elżbieta Lanc, kobieta PSL, PiS a teraz jedynka mazowieckiej PO.

Elżbieta Lanc, kobieta PSL, PiS a teraz jedynka mazowieckiej PO.

Decyzją Rady Regionu Mazowsze listę Platformy Obywatelskiej do Sejmiku Województwa Mazowieckiego w nadchodzących wyborach samorządowych otworzy Elżbieta Lanc zaś według naszych informacji z pozycji nr 3. wystartować ma obecna wiceprezydent Siedlec Marta Sosnowska.

– Startując w wyborach do Samorządu Województwa Mazowieckiego mamy jeden cel: żeby takie regiony jak nasz, czyli siedlecko – ostrołęcki rzeczywiście wspierać poprzez maksymalne wykorzystanie szans jakie daje uczestnictwo w Unii Europejskiej – zaczęła kandydatka PO do sejmiku. – Siedlce mają już na tym gruncie sukcesy, ale ja reprezentuję tę listę z tzw. środka, czyli powiat węgrowski i to obszary powiedziałabym wiejskie, dla których Platforma ma także swój program.

Lanc zaznaczyła, że mandat radnej sejmiku sprawuje już  drugą kadencję zatem zna potrzeby mieszkańców regionu.

Przypomnijmy. Elżbieta Lanc reprezentowała wcześniej barwy Polskiego Stronnictwa Ludowego a także Prawa i Sprawiedliwości. To z ich list  (2002 – PSL; 2006 – PiS) zdobywała  mandat radnej sejmiku mazowieckiego. Jeśli także tym razem uda jej się pełnić tę funkcję będzie osobą, która wchodziła do sejmiku reprezentując za każdym razem inną partię. Obecnie w sejmiku jest członkinią Komisji Budżetu i Finansów, Komisji Ochrony Środowiska oraz Komisji Strategii Rozwoju Regionalnego i Zagospodarowania Przestrzennego. „Szukałam pracy, zapisałam się do klubu PO i udało się” – miała swego czasu powiedzieć Lanc  w materiale Gazety Wyborczej.

 

bg

9 komentarzy

 1. siedlczanin dodano 11 lat temu

  Podoba Mnie się ta kobieta, wie jak się ustawić, nie ma kręgosłupa

 2. Piotrek Janek dodano 11 lat temu

  Jak cała PO!!!

 3. węgrowiak dodano 11 lat temu

  Ma kręgosłup, tylko w innym miejscu. Trzeba znać Jej perypetie w PSL i PiS, wtedy przejscie do PO bedzie bardziej czytelne. Myslę, że PO robi dobry interes. Myślę, że wyborcy docenią to.

 4. siedlczanka dodano 11 lat temu

  Ale dlaczego za każdym razem ta pani startuje z innej partii? Nie lubię takich, którzy co wybory to się podpinają do tych partii, które są na fali (choć nie jestem partyjna popieram PO). ….

 5. bodek dodano 11 lat temu

  To dobry kandydat, przyda się po wyborach każdemu bo chętnie wejdzie w koalicje aby tylko stołeczek otrzymać.

 6. Jarek dodano 11 lat temu

  Każdy z komitetów ma pieniądze na wybory.
  Ciekawe czy Wam płacą za tą reklamę?

 7. Andy dodano 11 lat temu

  A ta pani to coś wie, czy jest tylko z zawodu dyrektorem lub prezesem jak z filmu " Poszukiwany poszukiwana"

 8. marta wolska dodano 11 lat temu

  do "Jarek": a WAM??

 9. Pracownik dodano 10 lat temu

  a teraz jest prezesem spółki miasta PRIBW, a co do jej rzodów nie powiem zeby pracownicy byli zadowoleni bo wyższe penesje maja ludzie w małych miastach… a czy kwota 1.600 zł jest kwotą uczciwą przy wykonywanej pracy i to przez ludzi z starzem około 15-20 letnim w owej firmie. jak na spółke państwową jestem mocno zdziwiony…

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?