SPIN

NEWS: Joanna Różewska nie przeszła

Beata Głozak sobota, 9 października 2010, 17:43 Aktualnie, Wydarzenia

Joanna Różewska, siedlczanka, pianistka, uczestniczka XVI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina Warszawa 2010 nie zakwalifikowała się do jego II etapu. Bez względu na decyzję jury, gratulujemy p. Joannie olbrzymiego sukcesu jakim było znalezienie się w finale najbardziej prestiżowego konkursu wykonawczego na świecie.

Przypomnijmy. Joanna Różewska urodziła się 7. lutego 1988 roku. To absolwentka Zespołu Szkół Muzycznych I i II st. w Siedlcach. Obecnie jest studentką III roku Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie w klasie fortepianu prof. Elżbiety Tarnawskiej.

bg


5 komentarzy

 1. . dodano 11 lat temu

  w jakim finale?

 2. Monika dodano 11 lat temu

  Sam konkurs to jest już finał, tylko ten dzieli się na etapy. I ona do drugiego nie przeszła. A swoją drogą to strasznie szkoda, bo to byłby powód do wielkiej dumy, że z Siedlec. Ale jeszcze wszystko przed nią.

 3. . dodano 11 lat temu

  można też napisać, że wygrała tyko ją 40 osób wyprzedziło.

 4. Sąsiad dodano 11 lat temu

  To wielki honor dla naszej reprezentantki, a dla siąsiadów duma,że Joanna znalazła się w gronie najlepszych pianistów świata.Oceny jurorów są przeważnie w takich imprezach subiektywne i moim zdaniem przy ocenie wystąpieniu Joanny tak było.Jestem pod wrażeniem talentu Joasi.
  Joasiu gratuluje Tobie , Mamie Twojej i Staszkowi.

 5. linana dodano 9 lat temu

  Czemu….po prostu jak na chopinowski- wykonanie było naprawdę słabe, z gorszymi elementami warszawskiej maniery……….
  a szkoda.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?