MKP Pogoń – Broń Radom 5:1

Beata Głozak sobota, 16 października 2010, 17:41 Sport, Wydarzenia
Pogoń kolejny raz zdominowała przeciwnika. Tutaj mecz z Pilicą. Fot. JM

MKP Pogoń Siedlce pokonała dzisiaj u siebie beniaminka 3. ligi zespół Broń Radom 5:1. Siedlczanie już w 15. minucie meczu prowadzili z gościem 2:0. Autorami bramek byli: w 12 minucie Marek Kaliszewski a w 15. Dariusz Dziewulski.

Minutę  potem za sprawą Wojciecha Kupca padł kontaktowy gol ze strony radomian. To była pierwsza i ostatnia bramka Broni. Tuż przed końcem pierwszej połowy w przeciągu 3 minut biało – niebiescy zdobyli kolejne dwie bramki. Jacek Kosmalski pokonał bramkarza gości w 44 minucie meczu a Przemysław Rodak zaledwie minutę potem. Spotkanie MKP Pogoń – Broń Radom po pierwszej części 4:1. Druga połowa nie obfitowała w deszcz bramek. Ostateczny wynik meczu na 5:1 ustanowił piłkarz Pogoni Mariusz Kruk. Podopieczni Grzegorza Siedleckiego po rozgromieniu zespołu Artura Kupca znowu zgarniają 3 punkty.