KPS Siedlce przegrał z KS Jadar Radom. Relacja

Beata Głozak wtorek, 19 października 2010, 18:12 Sport, Wydarzenia
Jedna z pięknych akcji Mariusza Pruskiego. Fot. GW

KPS Siedlce przegrał dzisiaj spotkanie III Rundy Pucharu Polski w piłce siatkowej mężczyzn z KS Jadarem Radom 1:3 (20:25, 19:25, 25:22, 22:25). W trzecim secie siedlczanie bez wątpienia pokazali swoją klasę w przepięknym stylu wygrywając go z pierwszoligowcem. Niestety w czwartym lekko oddali gościom kilka puntów. Sędziowie też podjęli kilka kontrowersyjnych decyzji.

Skład pierwszej szóstki: KS Jadar Radom: Maciej Kałasz, Jakub Radomski, Jakub Bucki, Daniel Górski, Adrian Stańczak, Mariusz Gaca. KPS Siedlce: kapitan – Maciej Krzaczek, libero – Paweł Kowal, Paweł Rejowski, Konrad Krzywiecki, Paweł Łęgowski i Bartosz Jesień.

Zaczął się pierwszy set. Po pierwszej przerwie technicznej siedlczanie przegrywają z gośćmi. KPS Siedlce KS Jadar Radom 7:12.

godz. 18.27 dodajemy kolejny punkt 4:1

godz. 18.29; Jadar niebezpiecznie zaczyna nas doganiać. Mamy jeden punkt przewagi. 6:5. Jest remis. Na zagrywce Radom i zdobywa punkt. Jest 6:7

godz. 18.31; jest 8:7 i już 9:7. prowadzimy 2 punktami.

godz. 18.32; jest 10:8. Sytuacja w hali sportowej zaczyna się zmieniać. Na zagrywce KPS. Jest 11:11. I na aut Jadar. Mamy 13:13

godz. 18.37; szaleństwo kibiców. Mamy przerwę techniczną. Przegrywamy 3 punktami. Jest 14:17.

godz. 18.39; Jest 15:18 w drugim secie.

godz. 18.41; Jadar zdobywa kolejne punkty. Mamy wynik 17:21. Przegrywamy 4 punktami.

godz. 18.42; przewaga gości powiększa się. Na tablicy wyników 18:23. Już 18:24. Po akcji KPS-u 19:24. Przegrywamy drugiego seta 19:25.

godz. 18.47; zaczynamy 3 miejmy nadzieję nie ostatni set.

godz. 18.48; po zagrywce KPS-u i długiej akcji zdobywamy 1 punkt w 3 secie.

godz. 18.49; na tablicy jest już remis 2:2. Piękna kolejna długa akcja i punkt wywalczył Krzaczek. Jest 3:2

godz. 18.51; Na zagrywce Jadar. Wynik 3:5. przegrywamy 2 punktami.

godz. 18.52; Po przerwie na zagrywce radomianie. Ładne przyjęcie Kowala i po wymianie zdobywamy punkt.

godz. 18.53; KPS – KS 5:7

godz. 18.54; mimo trudności w przyjęciu piłki Krzaczka goście zdobywają punkt.

godz. 18.55; 7:9

godz. 18.56; atak w środek pola i KPS traci punkt. Jest 8:10

godz. 18.58; Szybka akcja i Jadar zatrzymany przez siatkę. Mamy punkt i kolejny. I jeszcze jeden !!!!!!!! wygrywamy 12:11.

godz. 18.59; KPS do boju. Jest 13:11. I kolejny punkt !!!!!!!!!!! 14:11. Tym razem KPS zostaje powstrzymany przez siatkę. Nie na długo jest 15:12

godz. 19.01; kibice szaleją a KPS nadal prowadzi 15:13. Nie już 16:13. Krzaczek na zagrywce po siatce, ale piłka przechodzi. Niestety tracimy szybko zdobytą przewagę.

godz. 19.03 przerwa. jest remis 16:16

godz. 19.04; Maciej Krzaczek zdobywa piękny punkt. Nawet nie chcę wiedzieć z jaką prędkością pomknęła ta piłka.

godz. 19.05; ależ emocje. Jest remis 18:18

godz. 19.08; pięknie grają siedleccy siatkarze. W tym secie pokazują na co ich stać. Prowadzimy. Jest 22:20

godz. 19.09; prowadzimy 3 punktami jest 23:20

godz. 19.10; CUDOWNIE. Kibice krzyczą „Ostatni Ostatni!!!!!!!!” a na tablicy jest 24:20

godz. 19.11; Jadar zdobywa 22 punkt.

godz. 19.12; koniec 3 seta!!!!!!! Wygrywamy go 25:22 !!!!!!!!!

godz. 19.16; zaczyna się 4 set. Pierwszy punkt zdobywa goście. Kolejny punkt dla Jadaru.

godz. 19.18; czas dla KPS. KPS – Jadar o:3 w czwartym secie.

godz. 19.19; 1:4

godz. 19.20; Remisujemy jest 4:4. I aut Jadaru. Jest 5:4. Nie. Już 6:4

godz. 19.22; kibice szaleją. Zdobywamy kolejny punkt!!! KPS – KS 7:4

godz. 19.23; zdobywamy punkt. Mamy wynik 8:5. Piękna gra KPS-u!!!!!

godz. 19.24; ciężko powstrzymać emocje. Tracimy punkt i goście zdobywają wyrównujący punkt. Jest przerwa mamy remis 8:8

godz. 19.27; KPS nie odpuszcza. Znowu remis jest 9:9. Zaczynamy popełniać błędy. W tym secie już 3 piłki tracimy przez aut. Na zagrywce Bartosz Jesień. Zagrywa i piłka przechodzi pod siatką. Chwilę potem błąd popełnia Jadar. Mamy remis 11:11.

godz. 19.29; Kolejny aut i kolejne oddany punkt gościom. Jest 12:14. Przegrywamy 2 punktami.

godz. 19.29 punkt dla KPS-u zdobywa Maciej Krzaczek. Jest 13:15

godz. 19.31; kontrowersyjna decyzja sędziego przyznająca punkt Jadarowi, który potem autuje już bez wątpliwości.

godz. 19.33; goście zdobywają kolejne punkty. Jest 16:19

godz. 19.34; na zagrywce Bartosz Jesień, dłuższa akcja i tracimy punkt. Jest 17:20

godz. 19.35; na zagrywce KPS. Wynik 18:22. Czy to już koniec tego seta??

godz. 19.35; niekoniecznie. Zdobywamy 2 punkty KPS – KS 20:22