SPIN

NEWS: PiS zarejestrowało listy z dwóch okręgów miejskich

Beata Głozak środa, 20 października 2010, 12:24 Aktualnie, Wydarzenia

Wg danych udostępnionych przez Państwową Komisję Wyborczą, Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości w Siedlcach zarejestrował listy kandydatów do rady miejskiej w dwóch okręgach miejskich 2. i 3.

Kolejność w 2. okręgu: 1. Kudelski Wojciech (także kandydat na prezydenta), 2. Somla Stefan, 3. Szalach Zygmunt, 4. Kowalewska Krystyna, 5. Paprocki Piotr, 6. Dybowski Bogdan, 7. Skup Jadwiga, 8. Żur Rober, 9. Rogowiec Anna, 10. Kuligowski Paweł, 11. Cabaj Janusz, 12. Ciok Bartłomiej

Kolejność w 3. okręgu: 1. Głowacki Jarosław, 2. Czyżyk Sylwester, 3. Gadomski Leszek, 4. Matwiejczyk Stefan, 5. Pióro Aldona, 6. Wojciuk Bożena, 7. Kozioł Bogdan, 8. Ładak Maria, 9. Demczenko Zuzanna, 10. Mazurkiewicz Paweł

bg

11 komentarzy

 1. mieszkaniec Siedlec dodano 11 lat temu

  Leszek Gadomski, Dybowski Bogdan- 4 lata temu startowali z STSu Symanowicza, a teraz wielcy PISowcy.Takim ludziom mówię NIE. Dla mnie są niewiarygodni.

  Kuligowski- Jaką wiedzę ma nauczyciel w-fu do bycia radnym miejskim? Jaką ma wiedzę na temat zarzadzania miastem i pozyskiwania środków z UE? Czyżby żadną? Każdy niech sobie odpowie, bo odpowiedź jest jasna.

  Tak samo inne osoby na tej liście. W większości skończone ap lub wsfiz. A nam potrzeba prawdziwych managerów po najlepszych uczelniach w kraju. Dlatego zagłosuję na kandydata Platformy Obywatelskiej!

 2. Anonim dodano 11 lat temu

  prze…malowane dzbanki …

 3. mieszkaniec Taboretów Dolnych dodano 11 lat temu

  A głosuj "mieszkańcu Siedlec" na kandydata platformy, oto przykład z innego miasta kompetencji tych z peło, nie wspominając o ich tzw "patriotyzmie":

  http://www.youtube.com/watch?v=IVIMq6YGEAk&feature=player_embedded

 4. boodek dodano 11 lat temu

  "mieszkaniec siedlec" okazał prawdziwie platformerską inteligencję. Doktor nauk technicznych, lekarz stomatolog, mgr inż. po Politechnice Warszawskiej i wielu innych to według niego ludzie pozbawieni kompetencji i doświadczenia. Szkoda tylko, że nie dostrzega "prymusów" w swoich szeregach. Gwiazdą jest oczywiście szanowny Pan poseł Kozaczyński, a pozostali staraja się nie wychodzić wykształceniem i erudycją przed szefa.

 5. NIEPONIEPIS dodano 11 lat temu

  "A nam potrzeba prawdziwych managerów po najlepszych uczelniach w kraju. Dlatego zagłosuję na kandydata Platformy Obywatelskiej!…"' hahaha
  Podeprzyj się proszę "Mieszkańcu Siedlec", kogo z siedleckiej PO z takim to wybitnym wykształceniem masz na myśli??? Posła J. Kozaczyńskiego, M. Dobijańskiego, czy kogo???? Swoją drogą, M. Dobijański niech wraca do swojego rodzinnego miasta…. co tak szczytnie wypisuje na swojej stronie i tak się z nim identyfikuje…. ….Dla mnie to zdanie "potencjalnego kandydata na prezydenta naszego miasta" z marszu go skreśla…..
  Żenada…..trudno PO znaleźć kandydata na miarę….. i tym sposobem po równi pochyłej, stopniowo, powolutku odejdą w polityczny niebyt………
  "Kolejnym Dyzmom" mówię nie….. adieu

 6. marcinsiedlce dodano 11 lat temu

  to znajdź w Siedlcach rodowitych siedlczan. Z powyższych wymienionych nikt nie jest. Wszyscy napływowi, kilku farbowanych.

 7. Anonim dodano 11 lat temu

  A ja kilku siedlczan od dziada pradziada potrafiłbym wymienić jeśli chodzi o kandydowanie na funkcję radnego miasta.

  A co do tej listy – co z pozostałymi dwoma okręgami?

 8. syzyf dodano 11 lat temu

  Z tego co wiem, to PiS zarejestrował wszystkie okręgi i pewnie info jest już na PKW, widocznie Spin tego nie xzobaczył.

 9. syzyf dodano 11 lat temu

  I co ciekawe, procentowo PO ma 80% mężczyzn na listach, 20% kobiet (9); PiS ma 67% mężczyzn, 33% kobiet (15). Coś słabo wychodzi PO mówienie o parytetach i tak dalej – czysty populizm? Ha!

 10. mieszkaniec Siedlec dodano 11 lat temu

  "Podeprzyj się proszę "Mieszkańcu Siedlec", kogo z siedleckiej PO z takim to wybitnym wykształceniem masz na myśli???"

  Tomasz Nawrocki- dr nauk ekonomicznych po SGGW w Warszawie
  Marek Kordecki- mgr ekonomii po UMCS w Lublinie
  Mariusz Dobijański- dr nauk humanistycznych po APS w Warszawie

  Jest jeszcze dużo osób w PO, ale mniej znanych o nie gorszym wykształceniu niż wyżej wymienieni. Znaleźli się na listach wyborczych i niedługo o nich będzie głośno.

  "Swoją drogą, M. Dobijański niech wraca do swojego rodzinnego miasta"
  Swoją drogą niech Kudelski wraca do swojego rodzinnego miasta. Co to za argument?

  ""Kolejnym Dyzmom" mówię nie"
  Akurat najbardzie podobny z wyglądu do dyzmy to jest Kacprzak. Niby z okręgu drugiego a startuje z pierwszego. Czyżby go w drugim nie wybrali, bo za dobrze go znają ludzie?

  "Doktor nauk technicznych, lekarz stomatolog, mgr inż. po Politechnice Warszawskiej i wielu innych to według niego ludzie pozbawieni kompetencji i doświadczenia."
  W kwestii sprawnego zarządzania miastem, pozyskiwania środków z UE, rozdysponowywania środków w kompetetnty sposób, ogólnie rzecz biorąc w kwestiach finansowych są to osoby pozbawione kompetencji w mojej ocenie.

  Lekarz stomatolog ma wiedzę na temat leczenia zębów, a nie zarządzania finansami miasta.

  Mgr inż po Politechnice może mieć wiedzę na temat projektowania foteli do samochodów a nie gospodarowania finansami miasta.

  Dr nauk technicznych jest rektorem wsfizu i samo to skreśla go u mnie. Bo jeżeli szkoła ma tak fatalny poziom i renomę w regionie to kto jest temu winien jak nie rektor? Po za tym rektor Leszek Gadomski startował 4 lata temu z stsu symanowicza a teraz jest na listach pisu co jest dla mnie niewiarygodne.

  Siedlcom potrzeba sprawnych managerów i ekonomistów, a nie projektantów foteli, lekarzy zębów czy rektorów szkół o fatalnej renomie i jeszcze gorszym poziomie. Amen.

 11. j.o. dodano 11 lat temu

  Zdecydowane NIE na B.Kozioł z 3-go okręgu

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?