KPS Siedlce – MOS Wola Warszawa. Relacja

redakcja niedziela, 24 października 2010, 20:01 Sport, Wydarzenia

W hali sportowej OSiR przy ul. Prusa 6 KPS Siedlce podejmuje drużynę MOS Wola Warszawa w kolejnym spotkaniu rozgrywek ligowych. Pierwsza szóstka siedleckich siatkarzy: Ranecki, Rejowski, Krzaczek, Łęgowski, Jesień,  Kowal, Majcherek.

Zapraszamy na relację. KPS Siedlce – MOS Wola Warszawa

godz. 20. 01; prowadzimy z gośćmi 4:0. Piękny podwójny blok siedlczan i wynik 6:0

godz. 20.03; MOS zdobywa punkt i za chwilę kolejny trafia na konto gości: 7:2. Na zagrywce Paweł Rejowski. Mamy 8- punktowe prowadzenie. KPS – MOS 10:2

godz. 20.07; po dwóch długich akcjach KPS nadal prowadzi teraz już 9 punktami. 13:4

godz. 20.10; Na zagrywce Ranecki jest 14:8. Zmniejsza się przewaga siedlczan.

godz. 20.12; 16:10 KPS prowadzi 6 punktami. Już 7 punktów przewagi.

godz. 20.19; KPS bliski wygrania 1 seta – mamy wynik 23:16.

godz. 20.24; Na zagrywce MOS a KPS zdobywa 18 punkt. Zagrywa Rejowski. Blok i aut goście zdobywają punkt. Jest 19:13

godz. 20.32; po problemach technicznych z połączeniem wracamy. KPS wygrało pierwszego seta z MOS Wola W – wa 25:18. Kolejny set jest już bardziej wyrównany.

godz. 20.34; mamy remis 12:12.

godz. 20.36; 15:14 – KPS wywalczył jeden punkt. Piłka w aucie – mamy 16:14

godz. 20.39; siedlczanie tracą dużo punktów w tym secie. Mimo wszystko prowadzimy 19:16. na zagrywce Bartosz Jesień.

godz. 20.40; Rejowski zatrzymany blokiem – goście zdobywają punkt mamy wynik 20.19

godz. 20.43; Na zagrywce siedlczanie i aut – tym samym mamy wynik 21:20. Goście remisują, ale tylko na chwilę. Karczek zdobywa punkt i mamy 23:21

godz. 20.45; Na zagrywce MOS. Kibice krzyczą domagają się zakończenia seta – mamy piłkę setową i jest 25:22.

Zaczyna się trzeci set.

godz. 20.50; dwa punkty zdobywają goście, ale chwilę potem różnica zmienia się. mamy 1:2

godz. 20. 51; MOS zaczyna rozkręcać się w grze. Przegrywamy 2:4 w trzecim secie. Coś się załamało w grze KPS. Siatkarze przegrywają w tej chwili. KPS – MOS 2:6.

godz. 20.55; 5:7

godz. 20.57; 6:8

godz. 20.59; 9:11

godz. 21.02; na zagrywce MOS – piłka na aut i sędzia przyznaje punkt gościom. Jest 15:15

godz. 21.04; kolejny raz MOS zdobywa punkt przewagi.

godz. 21.04; Kolejne zamieszanie w związku z decyzją sędziego. Na szczęście Jesień ratuje sytuację mamy remis 18:18

godz. 21.08; tracimy kolejne punkty. Jest 18:21. MOS zdobywa 4 – punktową przewagę przez nasze błędy.

godz. 21.08; punkt dla KPS zdobywa Maciej Krzaczek ale nie daje to nam wiele. Mamy pierwszą piłkę setową dla gości i przegrywamy 3 seta. KPS Siedlce – MOS 19:25

godz. 21.14; zaczął się 4 set. Bardzo długa akcja kończy się piłką w siatce i … punktem dla KPS. Jest 3:1 w 4 secie.

godz. 21.17; zagrywają goście i z bloku zdobywają wyrównujący punkt jest 4:4.

godz. 21.20; KPS zdobywa kolejne punkty i prowadzi 7:4. świetnie w dzisiejszym spotkaniu spisuje się Bartosz Jesień.

godz. 21.22; 5 – punktowa przewaga gospodarzy. jest 10:5

godz. 21.23; Jesień na zagrywce i zdobywa punkt wynik: 12:6. I kolejny as serwisowy. Jest 13:7

godz. 21.28; KPS miażdży przeciwników. kibice krzyczą: „na libero, na libero” jest 20:8 wygrywamy 12 punktami.

godz. 21.30; zagrywa Maciej Krzaczek. ależ długa i piękna akcja zakończona punktem dla KPS.

godz. 21.32; Krzaczek w polu zagrywki. Jest 24:9. kibice wstają z miejsca. krzyczą „ostatni” mamy piłkę meczową. Wygrywamy 25:10