SPIN

Dramatyczne poszukiwania mężczyzny z dzieckiem

Beata Głozak wtorek, 26 października 2010, 13:11 Siedlce, Wydarzenia

Od wczoraj w całym mieście prowadzone są zakrojone na szeroką skalę poszukiwania 29 – letniego Norberta S., który po kłótni ze swoją konkubiną zabrał ich 6 – miesięczną córkę i uciekł. Gdzie? To właśnie próbują ustalić siedleccy policjanci. Od zdarzenia minęło już 17 godzin a liczy się każda minuta. Dziewczynka karmiona jest mlekiem matki a w chwili, gdy została zabrana z domu miała na sobie tylko śpioszki. Ojciec owinął ją jeszcze kocykiem, ale warunki pogodowe są trudne.

– Każdy policjant, który jest dzisiaj na służbie szuka S. – mówi nam Jerzy Długosz, oficer prasowy KM Policji w Siedlcach. – Przeszukaliśmy każde z miejsc, gdzie mógł ukryć się ze swoją córeczką, ale na razie nic nie przyniosło rezultatu. Wykorzystujemy w tej akcji poszukiwawczej każdy możliwy sprzęt liczy się czas – dodaje. – Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym naszej komendy pod nr tel 25-643-23-60 lub najbliższą jednostką policji pod nr alarmowymi 997 lub 112.

Wczoraj około godz. 20. dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony przez 26-letnią mieszkankę Siedlec, że przed chwilą została pobita przez jej 29-letniego konkubenta. Po zajściu mężczyzna ten zabrał z mieszkania ich 6-miesięczną córkę i oddalił się w nieznanym kierunku. Niemowlę ubrane było tylko w śpioszki, a poszukiwany owinął je kocykiem.

Od chwili zgłoszenia siedleccy funkcjonariusze prowadzą wzmożone działania poszukiwawcze. Wczoraj pies tropiący doprowadził policjantów szlakiem kolejowym z Siedlec do drogi krajowej 2 (trasa Warszawa – Terespol) i tam trop się urwał.

POLICJA ALARMUJE: Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanego Norberta S. proszone są o pilny kontakt z oficerem dyżurnym KMP Siedlce pod nr tel 25-643-23-60 lub najbliższą jednostką policji pod nr alarmowymi 997 lub 112. Poniżej publikujemy zdjęcie poszukiwanego Norberta S. pochodzące ze stycznia 2010r.

bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?