SPIN

Śmigłowiec z kamerą szuka dziewczynki

Beata Głozak środa, 3 listopada 2010, 11:16 Siedlce, Wydarzenia

Nadal nie są znane losy sześciomiesięcznej dziewczynki, którą w miniony poniedziałek zabrał z domu jej ojciec Norbert S. Do poszukiwań dziecka zaangażowano policyjny śmigłowiec z kamerą termowizyjną, który w tej chwili krąży nad miastem.

bg

Jerzy Długosz, oficer prasowy siedleckiej komendy:

– Od 25 października nieprzerwanie prowadzimy poszukiwania 6 – miesięcznej dziewczynki. Wykorzystujemy do tego wszystkie dostępne nam środki. Docieramy do wszystkich osób, które mogły mieć związek z tym zdarzeniem, sprawdzamy każdy najdrobniejszy ślad, każdą najdrobniejszą informację. Dodatkowo wykorzystujemy wszelkie dostępne nam  środki techniki. I w tym celu został wezwany właśnie helikopter z kamerą termowizyjną. Oczywiście nie znaczy to, że mamy informacje, że dziecku mogło stać się coś złego. Niemniej jednak chcemy wykorzystać wszelkie możliwości, które mamy nadzieję doprowadzą jednak do szczęśliwego odnalezienia dziecka. Jeżeli chodzi o szczegóły tego postępowania to sprawa jest naprawdę bardzo trudna, dlatego, że obydwie strony wzajemnie oskarżają się o posiadanie informacji na temat pobytu dziewczynki. Jednak więcej szczegółów powiedzieć jeszcze nie mogę.

not. ab


Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?