SPIN

NEWS: Włamanie do siedleckiego polityka

Beata Głozak piątek, 5 listopada 2010, 14:16 Aktualnie, Wydarzenia

Dzisiaj, najprawdopodobniej między godziną 10. a 12, nieznani sprawcy włamali się do mieszkania jednego z działaczy lewicowych Mariana Kozaka, szefa siedleckich struktur partii Racja Polskiej Lewicy.

– Tylko taki czas wchodzi w grę, ponieważ tylko wtedy ani żony, ani mnie nie było w domu – powiedział nam startujący z listy SLD do rady miasta Siedlce w wyborach samorządowych Marian Kozak. – Policja już zabezpieczyła ślady. Wydaje się, że z mieszkania zginęła obrączka, która miała dla mnie znaczenie sentymentalne. Nie wiem czy to włamanie ma jakikolwiek związek ze zbliżającymi się wyborami. Wiem natomiast, że trzeba zrobić wszystko, aby mieszkańcy czuli się bezpieczniej, bo takie sytuacje nie powinny mieć miejsca w ogóle, nie mówiąc już o tym, że stało się to w środku dnia – podkreślił przewodniczący w krótkiej rozmowie ze SPIN.

bg

3 komentarze

  1. dr Kleks dodano 11 lat temu

    To się nazywa bezpieczne miasto. Ciekawe co by się stało gdyby tak włamali się do domu szefa PiSu? AT, CBŚ, ABW i wszyscy święci by rwetes taki zrobili, że hej!

  2. @up dodano 11 lat temu

    Mhm, dokładnie taki rwetes jak po ostatnim zabójstwie PiSowca w Łodzi. Każdego poszkodowanego szkoda, ale, drogi Kleksie, nie rób napinki ze wszystkiego co w jakiś sposób może kojarzyć się z wyborami.

  3. gość dodano 11 lat temu

    dr Kleks ja ci podpowiem, to pewnie jakiś czarny na miotle przez komin wleciał i obrobił "uczciwego" siedlczanina

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?