SPIN

Do zobaczenia… „Ostatnia akcja”

Beata Głozak niedziela, 7 listopada 2010, 18:11 Kultura, Wydarzenia
Ostatnia akcja; kadr z filmu. Fot. MF

Ostatnia akcja; kadr z filmu. Fot. MF

W najbliższy czwartek 11. listopada kolejna odsłona cyklu „Do zobaczenia… w Novekino Siedlce”. Tym razem Bartosz Szumowski, jego prowadzący i twórca zaprasza wszystkich na „Ostatnią akcję”, komedię sensacyjną w reżyserii Michała Rogalskiego.

Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak „Seksmisja”, „Killer” czy „Vinci”, tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto, w jego ostatniej roli. „Ostatnia akcja” to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy’a Ritchie, czy takich hitów jak „Ocean’s 11”. Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który zadziera z niewłaściwymi ludźmi a dziadkiem, który zamierza wyciągnąć go z opresji tzw. „sposobem” wywołuje niekończące się salwy śmiechu i jest zdecydowanie najlepszą polską produkcją nadchodzącego lata.

data: 11. listopada, godz. 19. cena: 14 zł

źródło: MF

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?