redakcja sobota, 13 listopada 2010, 18:15 Sport, Wydarzenia

KPS-Bzura

Dokładnie o godz. 18. w sali sportowej OSiR przy ul. Prusa 6 siedleccy siatkarze podejmują niżej notowaną Bzurę Ozorków. KPS wyszedł w składzie: Paweł Kowal (libero), Paweł Rejowski, Wojciech Ranecki, Mateusz Majcherek, Paweł Łęgowski, Bartosz Jesień, Maciej Krzaczek (kapitan)

godz. 18.10; KPS Siedlce – MKS Bzura 13:9

godz. 18.13; 15:13

A my mamy problemy techniczne. Niestety dopiero 3 godziny po rozpoczęciu meczu wszystko zostało naprawione.

AKTUALIZACJA.

1 set kończy się wygraną KPS 25:20
Godz. 18.25; zaczynamy 2 set 1:0 KPS zaczyna od zdobycia punktu. Ale goście szybko odpowiadają
godz. 18.26; 2:1
godz. 18.27; 2:2
godz. 18.28; 4:2 siedlczanie zdobywają 2 punktową przewagę. A teraz Rejowski i prowadzimy 5:2
godz. 18.29; 6:3
godz. 18.30; 7:3
godz. 18.30: 9:3 – 9 punkt zdobywa Jesień
godz. 18.32; 10:4 – 10 punkt dla KPS zdobywa Jesień
godz. 18.33; 12:5 – 12 punkt zdobywa Krzaczek a 13 Majcherek. Jest 13:6
godz. 18. 34; 15:6 – na zagrywce Majcherek goście wybijają na aut i prowadzimy 9 punktami
godz. 18.35; 16:6 – prowadzimy już 10 punktami. Wydaje się, że ten set zakończy się dość szybko.
Godz. 18.36; 16:7 – nieudany blok i goście zdobywają 1 punkt
godz. 18.38; 17:9 – goście zdobywają punkt po bloku i kolejny i jest 17:10, ale nie na długo chwilę potem zdobywamy punkt i jest 18:10
godz. 18.39; 19:11 – Bzura traci punt: piłka w siatce
godz. 18.40; 20:11 – KPS od zwycięstwa tego seta dzielą już tylko 5 punktów.
Godz. 18.40 na zagrywce Łęgowski i zdobywamy punkt jest 21:11 kibice skandują jego imię
godz. 18.42; 21:13 – na zagrywce goście i piłka ląduje w siatce
godz. 18.43; 23:13 za Krzaczka wchodzi Pruski na zagrywce Jesień i goście zdobywają punkt jest 23:14
godz. 18.44; 23:14 na zagrywce Bzura i piłka przechodzi po siatce  tracimy kolejny punkt jest 23:16
godz. 18.45; 24:15 kibice chcą ostatni punkt, ale nie Bzura zdobywa 16 punkt
godz. 18.45; 25:16
wygrywamy 2 seta: 25:16
zaczynamy 3 seta 18:49 – 0:1 Bzura zdobywa 1 punkt, ale KPS nie pozwala długo czekać na odp. Jest remis 1:1
godz. 18.51 – 3:1 prowadzimy 2 punktami na zagrywce Majcherek, ale to goście zdobywają punkt jest 3:2
godz. 18.52; 4:2
godz. 18.52; 5:2
godz. 18.53; 6:3 – Bzura oddaje KPS punkt wybijając piłkę na aut a siedlczanie zdobywają kolejny punkt jest 7:3
godz. 18.54; 7:5
godz. 18.54; 8:5 – 8 punkt zdobywa jesień na zagrywce Łęgowski
godz. 18.55; 9:5
godz. 18.56; 10:6 – 10 punkt zdobywa Jesień. Tracimy punkt jest 10:7
godz. 18.57; jest 11:8. Na zagrywce Bzura.
Godz. 18.59; 14:9 na zagrywce Majcherek i piłka w siatce jest 14:10, blok Łęgowski-Krzaczek i zdobywamy punkt – jest 15:10  a teraz 11 punkt zdobywa Bzura
godz. 19. 00; 16:11 i już 17:11.
godz. 19.02 o czas prosi trener gości
godz. 19.03 na zagrywce Rejowski i 12 punkt zdobywają goście jest 18:12 i kolejny punkt dla Bzury tracimy punkty jest 18:13 i znowu punkt dla Bzury jest 18:14 o czas prosi trener Maciej Nowak
godz. 19.05 po przerwie Bzura zdobywa kolejny punkt jest 18:15. na szczęście KPS przerywa pasmo strat i jest 19:15
godz. 19.06; 19:16 Jesień zdobywa 20 punkt dla KPS
godz. 19.07; 21:16. KPS ma wygraną w kieszeni
godz. 19.08; 21:17 zmiana w KPS i zdobywamy punkt jest już 22:17
godz. 19.0922:18 po odebraniu piłki przez Kowala ta ląduje w publiczności
godz. 19.10; 23:18 na zagrywce Majcherek i oddajemy punkt przeciwnikom jest 23:19
godz. 19.11;  piękna akcja Rejowskiego i jest 24:19. Wszyscy obecni na meczu wstają z miejsc. Kibice skandują OSTATNI na zagrywce KPS, ale nie ma ostatniego, jest 24:20 tracimy punkt jest 24:21 czy teraz zakończymy mecz? Nie trener Nowak prosi o czas.
Godz. 19.13; 24:21 na zagrywce Bzura ale piłka trafia w siatkę jest 25:21