Pogoń wygrywa rundę. Hat-trick Kosmalskiego

Beata Głozak sobota, 13 listopada 2010, 15:25 Sport, Wydarzenia

MKP Pogoń zwyciężyła na własnym boisku w dzisiejszym spotkaniu z KP Piaseczno 4:2 i tym samym okazała się najlepszym zespołem III ligi łódzko – mazowieckiej w rundzie jesiennej. Bramki dla siedlczan strzeliło dwóch zawodników: w 20. minucie Marcin Paczkowski a w 39. z rzutu karnego Jacek Kosmalski.

To wyjątkowy mecz dla tego zawodnika, który jeszcze dwukrotnie w 49. i 85. minucie strzelił gole dla Pogoni a tym samym zdobył hat – tricka. Dla gości pierwszą bramkę w 60. minucie spotkania zdobył Grzegorz Gromadzki a 11. minut po nim, w 71. Wiktor Lach.

Po dzisiejszym meczu siedlecka Pogoń z 33 punktami na koncie, 10 zwycięstwami i zaledwie 2 przegranymi spotkaniami zakończyła rundę jesienną na pierwszym miejscu III ligi grupy łódzko – mazowieckiej.