SPIN

Pogoń wygrywa rundę. Hat-trick Kosmalskiego

Beata Głozak sobota, 13 listopada 2010, 15:25 Sport, Wydarzenia
Fot. Janusz Mazurek

Fot. Janusz Mazurek

MKP Pogoń zwyciężyła na własnym boisku w dzisiejszym spotkaniu z KP Piaseczno 4:2 i tym samym okazała się najlepszym zespołem III ligi łódzko – mazowieckiej w rundzie jesiennej. Bramki dla siedlczan strzeliło dwóch zawodników: w 20. minucie Marcin Paczkowski a w 39. z rzutu karnego Jacek Kosmalski.

To wyjątkowy mecz dla tego zawodnika, który jeszcze dwukrotnie w 49. i 85. minucie strzelił gole dla Pogoni a tym samym zdobył hat – tricka. Dla gości pierwszą bramkę w 60. minucie spotkania zdobył Grzegorz Gromadzki a 11. minut po nim, w 71. Wiktor Lach.

Po dzisiejszym meczu siedlecka Pogoń z 33 punktami na koncie, 10 zwycięstwami i zaledwie 2 przegranymi spotkaniami zakończyła rundę jesienną na pierwszym miejscu III ligi grupy łódzko – mazowieckiej.

bg

2 komentarze

  1. Ali dodano 11 lat temu

    bez kitu to jest żenada że na poziomie III ligowym w składzie pojawiają się obcokrajowcy… bo co nie ma Polaków z takimi samymi umiejętnościami??!!

  2. Łukasz dodano 11 lat temu

    może i są, ale co z tego ? przyjdzie taki jeden z drugim, weźmie pieniądze i będzie spacerował po boisku.
    A teraz przyjrzyj się jak gra Agu, Borowickij na środku obrony, często mają po 80 – 90 % przejęć piłki.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?