SPIN

Jarosław Kaczyński w Siedlcach

Beata Głozak czwartek, 18 listopada 2010, 13:15 Aktualnie, Wydarzenia
Jarosław Kaczyński w zakładzie Stadler.

Jarosław Kaczyński w zakładzie Stadler.

Dzisiaj z wizytą w Siedlcach będzie przebywał Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości. W planie ma wizytę u podopiecznych Domu Dziecka w Siedlcach a dwie godziny potem wystąpienie podczas lokalnej konwencji PiS w I LO. im. B. Prusa.

Z nieoficjalnych informacji SPIN wynika, że w Siedlcach prezes Prawa i Sprawiedliwości ma być daleki od retoryki z jakiej znany jest w ostatnim czasie. – Szczególnie jeśli chodzi o wizytę w domu dziecka. Chcemy żeby Siedlce kojarzyły się pozytywnie – twierdzi osoba silnie związana z lokalnym PiS. – Bez agresji. Podobnie jak było w przypadku odwiedzin naszego miasta podczas kampanii prezydenckiej 10. czerwca bieżącego roku.

Przypomnijmy. To właśnie wtedy podczas konferencji prasowej zorganizowanej w zakładach Stadler Kaczyński wypowiedział sławne już zdanie dotyczące siedleckiej koalicji PO i PiS: „Tu nie ma wojny polsko – polskiej”. Czy dzisiaj będzie podobnie? Tomasz Marcinuk, pełnomocnik PiS w powiecie siedleckim, który był jednym z pomysłodawców i organizatorów czerwcowej wizyty prezesa w naszym mieście w tej sprawie milczy.

Program wizyty Jarosława Kaczyńskiego:

14.30 – Spotkanie z podopiecznymi Domu Dziecka w Siedlcach, ul. Daszyńskiego 6.
16.30 – Wystąpienie podczas lokalnej konwencji wyborczej PiS w Siedlcach; Sala gimnastyczna I LO im. B.Prusa, ul. Floriańska 10.

bg

2 komentarze

  1. fotograf dodano 11 lat temu

    Dlaczego dajecie zdjęcia ze Stadlera??? !!!

  2. matt dodano 11 lat temu

    hmmm.. może dlatego, że to jest dopiero zapowiedź wizyty a w tekście jest nawiązanie do spotkania w stadlerze.. ???

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?