SPIN

POLICJA: 15 – latek pobił 68 – letnią kobietę

Beata Głozak czwartek, 18 listopada 2010, 20:33 Aktualnie, Wydarzenia

Wczoraj policjanci Referatu Wywiadowczego siedleckiej komendy zatrzymali 15-letniego mieszkańca Nowego Opola. Nieletni przebywając na ucieczce z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego napadł w domu na mieszkającą samotnie 68 – letnią kobietę. Został zatrzymany przez policjantów.

Wczoraj 17. listopada ok. godz. 18.30 w Opolu Nowym do domu mieszkającej samotnie 68 – letniej kobiety wszedł 15 – letni mieszkaniec tej samej miejscowości. Zażądał od niej wydania pieniędzy. Kobieta oświadczyła, że nie ma w domu gotówki a napastnik zaczął bić ją pięściami po twarzy. Zaatakowana w pewnym momencie straciła przytomność, a gdy się ocknęła, napastnika nie było już w jej mieszkaniu. Pokrzywdzona o napadzie powiadomiła policję. Na miejsce skierowano wywiadowców a ci ustalili miejsce pobytu sprawcy i zatrzymali go. W chwili napadu był najprawdopodobniej pijany, gdyż jak wykazało badanie w czasie zatrzymania w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. Noc spędził w policyjnym areszcie trzeźwiejąc. W najbliższym czasie trafi z powrotem do ośrodka, z którego uciekł, a za popełnione przestępstwo odpowie przed Sądem Rodzinnym.

Autor: kom. Jerzy Długosz
KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?