SPIN

„Przyjechałem tu z kaczkami”

Beata Głozak czwartek, 18 listopada 2010, 15:59 Siedlce, Wydarzenia

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości odwiedził Dom Dziecka w Siedlcach. – W tym miejscu nie ma polityki – powiedziała nam Katarzyna Graniszewska, dyrektorka placówki. – Tutaj liczą się tylko dzieci.

Przebywający w Siedlcach Jarosław Kaczyński pojawił się w towarzystwie m. in. Krzysztofa Tchórzewskiego, siedleckiego posła. Z Katarzyną Graniszewską i pracownikami domu dziecka rozmawiał o problemach placówki. Jej podopiecznym rozdał symboliczne prezenty – kaczki. – Tak dzieci cieszyły się z upominków i nie ważne od kogo by je dostały – powiedział Kaczyński. Jak jakaś kaczka nie kwakała nie omieszkały mi powiedzieć, że chcą taką która kwacze. Razem z Wojciechem Kudelskim, prezydentem Siedlec i  dyrektorką domu zobaczył także miejsce, gdzie już wkrótce pojawi się tzw. „okno życia”. – Marzeniem jest, aby w Polsce było coraz więcej rodzin zastępczych i coraz więcej osób chętnych do adopcji. Siedlce tym nowoczesnym pięknym domem dają dobry przykład innym miastom – podkreślił.

Wizyta w placówce nie przewidywała spotkania z dziennikarzami mediów lokalnych i ogólnopolskich. Prezes PiS nie odpowiadał także na pytania dotyczące sytuacji politycznej w kraju.

bg

9 komentarzy

 1. Antyfaszysta dodano 11 lat temu

  Kaczyński won z Siedlec! Nie przyjeżdżaj tutaj więcej, bo nie ma dla Ciebie tutaj miejsca! Następnym razem kiedy będziesz jechał do Siedlec przywita Cię wielki transparent mówiący, że w tym mieście nie przyjmujemy persony non grata!

 2. Graniszewska dodano 11 lat temu

  jest z PO.

  Ale wtopa….

 3. luzak dodano 11 lat temu

  @Antyfaszysta
  To już nie można pozwolić Kaczyńskiemu być człowiekiem? Afiszu politycznego z tego nie robił, przyjechał dla dzieci.
  Szkoda, że kierujesz się brakiem szacunku do ludzi.

 4. antyfaszysta ty raczej jesteś bez anty dodano 11 lat temu

  chyba należysz do PO bo widać, że dobro(ś)ć masz w sercu.

 5. Antyfaszysta dodano 11 lat temu

  Do luzaka

  Czy ja napisałem, że zabraniam mu być człowiekiem? Napisałem tylko, że nie toleruję jego obecności w moim mieście i nie mam ochoty go widzieć na swojej drodze. Ten człowiek nie tylko dzieli Polskę na lepszych i gorszych obywateli, ale również swoją postawą wnosi tyle nienawiści i negatywnych emocji do polskiej polityki, że powinno się go zamknąć w zakładzie psychiatrycznym! Rozumiem jego ból po stracie rodziny w katastrofie smoleńskiej, ale nie rozumiem jego braku akceptacji przegranych wyborów prezydenckich, a już szczególnie tego, że był w stanie w tak krótkim czasie się pozbierać z żałoby by wziąć w nich udział. Gdybym był gorliwym katolikiem tak jak on to ekspresyjnie artykułuje usunął bym się na czas żałoby w ogóle z polityki, a już na pewno nie przeprowadzałbym czystek personalnych w swojej partii niczym dyktator wobec osób, które kształtowały pozytywny charakter mojej kampanii prezydenckiej. On nie jest w stanie zrozumieć, iż to właśnie dzięki Kluzik – Rostkowskiej i Jakubiak zyskał największe w swoim życiu poparcie społeczeństwa. Kaczyński jest chory psychicznie i tyle! Nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. W tej chwili zachowuje się tak samo, jak gen. Franco w Hiszpanii, Mussolini we Włoszech i Hitler w Niemczech.

  Do osoby, która się nie podpisała…

  Dlaczego o wszelkie zło posądzacie PO? Czyżbyście naprawdę wierzyli, że L. Kaczyński został zamordowany przez Bronka i Donka? Takie twierdzenie jest dowodem na schizofrenię paranoidalną! Ponadto nie zapominajcie, iż nie jesteście skazani tylko wyłącznie na PO lub PiS. Są jeszcze inne partie, które nie uczestniczą w tym bezsensownym sporze między tymi prawicowymi partiami, dzięki czemu ich elektorat nie musi patrzeć na tak gorszące sceny jakie miały miejsce chociażby w minione wakacje. I żeby wszystko było jasne: nie popieram Ruchu Palikota, a jedynie takie partie jak: SLD, Racja Polskiej Lewicy i SdPL. Jeśli chcecie mieć nerwy ze stali i myślicie choć trochę racjonalnie podziękujcie Tuskowi i Kaczyńskiego za obecną sytuację i zagłosujcie na rzetelnych ludzi, czyli na Lewicę!

 6. Anonim dodano 11 lat temu

  Antyfaszysta pokazuje poziom prezentowany przez wszystkich nędzarzy jego pokroju. Ostatnio można ich było zauważyć podczas żałosnych zamieszek "antyfaszystowskich" w Warszawie, gdzie chuligańskimi wybrykami chcieli splamić tak ważny dzień jak 11 listopada i zatrzymać Marsz Niepodległości.

 7. olo dodano 11 lat temu

  Antyfaszysta prezentuje tak niski poziom jak wszyscy nędzarze jego pokroju. Ostatnio mogliśmy zaobserwować chuligańskie wybryki tej zbieraniny lewacko-(…) swołoczy podczas incydentów w Warszawie, gdzie chcieli sprofanować Święto Niepodległości i zatrzymać marsz patriotów. Żałosny dupek.

 8. aneti dodano 11 lat temu

  obdarował dzieci kaczuszkami?też mi coś!dał by jakieś dofinansowanie albo to co dzieciom jest potrzebne zabawki,słodycze,środki higieny,itp

 9. dmosio dodano 10 lat temu

  A nie mógłby dać chociaż jakiegoś datku – zamiast płacić swoim prywatnym ochroniarzom,
  taa jest bardzo prorodzinny i lubi dzieci czego przykład daje całym swoim żywotem, prędzej powinien odwiedzić schronisko dla kotów (ale takiego nie ma w Siedlcach i widocznie nie miał wyboru).
  zgadzam się w całej rozciągłości z antyfaszystą.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?