SPIN

NEWS: Kudelski, Sochacka, Dobiajński

Beata Głozak poniedziałek, 22 listopada 2010, 01:59 Aktualnie, Wydarzenia

Godz. 1.37. Nieoficjalne wyniki z wszystkich okręgów wyborczych: Wojciech Kudelski 58.05 proc. Anna Sochacka 15.01. Mariusz Dobijański 14.95, Maciej Drabio 7.19 proc. Leszek Szymański 2.06, Janina Orzełowska 1,87 proc. Marek Grabowiec 0.87 proc. Frekwencja ok. 29. tys.

bg

13 komentarzy

 1. od fanki dodano 11 lat temu

  fajowsko

  zaoszczędzimy na drugiej turze
  jest zwrot za głupie i niepotrzebne referendum

 2. andy dodano 11 lat temu

  Czy nie ma nowszych danych oraz tych dotyczących sejmiku i rady miasta?

 3. Antyfaszysta dodano 11 lat temu

  A pieniądze ze sprzedaży działek po promocyjnej cenie (czytaj bezprzetargowo) to kto nam zwróci? Mówię rzecz jasna o pieniądzach jakie miasto by dostało, gdyby Twój idol nie rozdawał na prawo i lewo bonifikaty w wys. 99% na kupno działek. Ja nie mogę, jak ludzie są ślepi! Co czeka nas za 4 lata?

  1). Bogatsza diecezja o kolejne działki z bonifikatą i kościoły budowane z publicznych pieniędzy;
  2). Bogatszy deweloper o najatrakcyjniejsze działki w centrum miasta za okazyjną cenę;
  3). Status najbogatszego notariusza w Polsce w osobie szanownej małżonki prezydenta Siedlec;
  4). Przekroczenie niebezpiecznej granicy zadłużenia – 60% – dochodów miasta, podczas gdy połowa tego została już osiągnięta przez rzekomo prorozwojową i "dla każdego mieszkańca" działalność obecnego prezydenta.

  Kiedy okaże się, że moje prognozy (obym się mylił) się spełnią wcale bym się nie zdziwił, że wówczas już Pan Kudelski zrezygnuje ze starań o kolejną reelekcję – no bo kto by się chciał zająć naprawą zrujnowanego budżetu miasta, niech inni się tym martwią – no nie?
  Jedynym pocieszeniem jest dla mnie to, że mam rację, to co piszę. Żaden ze sztabowych szczekaczy Kudelskiego nie potrafi odnieść się merytorycznie do moich komentarzy bez atakowania swojego głównego konkurenta i posądzania go o związek z nimi, podczas gdy nie mam z nim nic wspólnego tak samo jak i z Kudelskim. Szkoda, że ludzie nie wykazują większego zainteresowania wyborami samorządowymi. Byłaby wówczas szansa na lepsze życie wszystkich Siedlczan, a nie tylko najbogatszej elity w mieście. Na koniec apel Pisiorów:
  Zanim cokolwiek napiszecie zastanówcie się 10 razy. Zdobyliście ponownie władzę, więc chociaż oszczędźcie nam tej Waszej żałosnej demagogii i populizmu.

 4. siedlczanka dodano 11 lat temu

  i znowu w Siedlcach będzie Pisowo i Strusowo – układy i układziki…

 5. siedlczanin dodano 11 lat temu

  Precz z Kudelskin !!!!!!

 6. siedlczanin dodano 11 lat temu

  Znowu Kudelski obsadzi swoimi nieukami wszystkie ważniejsze stanowiska . KOLESIOSTWO

 7. deny de vito dodano 11 lat temu

  do "siedlczanin", zarażonego syfilizmem zwanym potocznie POpapraństwo … wolimy obecnych obsadzonych niż ewentualnych POpaprańców

 8. siedlczanin dodano 11 lat temu

  do "deny de vito" widac że Pisowcu też dostałeś stanowisko ,nic nie umie a pieniądze bierze.

 9. siedlczanin dodano 11 lat temu

  do "deny de vito" a co odpowiesz na wypowiedź Antyfaszysty Pisowcu Złodziejowcu ??????

 10. Edyta dodano 11 lat temu

  Dlaczego nie moich moich gratulacji dla pana Kudelskiego?

 11. Filip dodano 11 lat temu

  Zapewne wieki mina zanim cos bedzie dobrego w tym miescie. Zaden z kandydatow na radnego, ktory juz byl w poprzedniej kadencji nie byl w stanie powiedziec sensownie co faktycznie zrobil w poprzedniej kadencji poza tym, ze bral diety. Dlatego tez nie glosowalem, niech spadaja na trawe.

 12. Anka K dodano 11 lat temu

  Podpisuję się pod wypowiedzią Aferzysty

 13. Witek dodano 11 lat temu

  Podpisuję się pod pod wypowiedzią antyfaszysty !!!!
  i dodam że to Nasze Przyjazne Miasto będzie dalej tak naprawdę przyjazne dla kilku osób ……. a nie dla zwykłych jego mieszkańców , tu liczą się tylko układy i kolesiostwo aż nie mogę na to patrzeć

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?