SPIN

XIII Targi Rękodzieła Artystycznego

Aneta Borkowska poniedziałek, 29 listopada 2010, 12:33 Kultura, Wydarzenia

W najbliższy weekend (4-5 grudnia) w godz. 10-18 w Parku Handlowym Arche (Brzeska 134) odbędą się XIII Targi Rękodzieła Artystycznego – Siedlce 2010. W targach weźmie udział ponad 80 – ciu wystawców m.in. z: Siedlec, Łodzi, Warszawy, Kielc, Poznania czy Litwy.

Na Targach prezentowane będą: rzeźby ludowe i sakralne, płaskorzeźby ozdoby choinkowe z drewna, haft, ceramika, wyroby z gliny, biżuteria artystyczna, kompozycje z suszu, malarstwo na płótnie i szkle, rękodzieło na bazie wosku pszczelego, wyroby z bibuły, futrzaki i lalki szmaciane, narzuty ręcznie malowane, plecionkarstwo ze słomy. Podczas targów można będzie również spróbować wyrobów regionalnych tj: pieczywo, wędliny, owoce, sery, miody.

Dodatkowo podczas targów odbędą się warsztaty garncarskie, koncerty kapel ludowych oraz loteria fantowa, z której cały dochód przeznaczony będzie na budowę Muzeum Gwizdka w Gwizdałach.

ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?