SPIN

Wczoraj Anna Sochacka została powołana na wiceprezydenta

Beata Głozak piątek, 3 grudnia 2010, 12:50 Aktualnie, Wydarzenia

Z dniem 2 grudnia prezydent Wojciech Kudelski powołał na stanowisko swojego drugiego zastępcy Annę Sochacką. Pierwszym zastępcą prezydenta Siedlec jest obecnie Jarosław Głowacki. Sochacka, startująca z listy Siedleckiego Towarzystwa Samorządowego była kontrkandydatką Kudelskiego w wyborach samorządowych na stanowisko prezydenta Siedlec. Zdobyła 4366 głosów siedlczan i osiągnęła drugi po Wojciechu Kudelskim wynik.

źródło: UM Siedlce

6 komentarzy

 1. Ziemowit dodano 11 lat temu

  No to koniec z możliwością powstawania w Siedlcach, jak w innych miastach tej wielkosci, normalnych obiektów handlowych wielkopowierzchniowych.
  Ta Pani zagwarantuje bazary wielkopowierzchniowe, monopol PSS /plac Sikorskiego pozostanie bez zmian/, będzie przeciwna budowie dwujezdniowych ulic. Ciekawe, co się teraz stanie z działką stadionową.
  Jeżeli dotąd miasto rozwijało się, obrazowo mówiąc, w tempie powolnego spaceru, to teraz zacznie dreptać w miejscu.
  Szkoda.

 2. niesiedlczanin dodano 11 lat temu

  Ziemowit, nie przesadzaj, stadion już sprzedany i to se ne wrati. Zresztą za infrastrukturę odpowiada chyba inny wiceprezydent.

 3. observer dodano 11 lat temu

  "Zamienił Ziemowit siekierkę na ZBOWID". Znam Panią Sochacką i tak świeżego spojrzenia na samorząd dawno nie widziałem (argument, że chroni PSS i jest przeciwko rozwojowi Siedlec jest śmieszny i pokazuje poziom ludzi, którzy takie komentarze wyrażają).

  Jedna sprawa to nie zgadzać się na jakąkolwiek budowę obiektów handlowych, a druga rzecz to nie zgadzać się na budowę tychże obiektów w miejscach do tego się nienadających.

  A co do infrastruktury.. tyle było przez ostatnie 4 lata remontów dróg, które zlecił p. Kudelski. Dlaczego wobec niego nie stosuje się krytyki, że nie buduje dwujezdniowych dróg?

 4. o_o dodano 11 lat temu

  od inwestycji jest glowacki
  dobry ruch prezydenta

 5. robson dodano 11 lat temu

  "dobry" prognostyk – od inwestycji Głowacki – inżynier bez praktyki; od kultury Sochacka, a możecie mi wierzyć, mimo wielu zarzutów pod adresem Dobijańskiego poziom Platformy jest o klasę wyższy od STS

 6. Do Robsona dodano 11 lat temu

  Ja również mam wiele do zarzucenia Panu Dobijańskiemu, oprócz tego ,że miał złą strategię wyborczą to jak to teraz wygląda jak siedzi sobie w Radzie Miasta w koalicji z Prezydentem na którego krytykował bez opamiętania. Społeczeństwo kompletnie tego nie akceptuje to jest zachowanie które kładzie się cieniem na całej siedleckiej PO ale zgadzam się z Toba ,że tam również są wartosciowi ludzie tylko przez takie zachowania liderów są źle postrzegani.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?