SPIN

Na lodowisko już 9 grudnia

Aneta Borkowska wtorek, 7 grudnia 2010, 12:19 Sport, Wydarzenia

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siedlcach zaprasza wszystkich miłośników jazdy na łyżwach do korzystania ze sztucznego lodowiska już od 9 grudnia.

Lodowisko czynne będzie:
– od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20.
– w soboty i niedziele w godzinach 10-21.

Przerwy techniczne w godzinach: 12-13. i 16-17. Czas trwania jazdy na łyżwach – 45 min. (wejście na lodowisko o pełnych godzinach).

Ceny:
– bilet normalny – 4 zł, wypożyczenie łyżew – 3 zł
– bilet ulgowy – 2 zł (osoby do 18 roku życia oraz studenci – trzeba pokazać legitymację), wypożyczenie łyżew – 2 zł,

Wszyscy zainteresowani muszą zabrać ze sobą na lodowisko monety 2 zł., która posłuży do zamknięcia szafki ubraniowej w przebieralni. Moneta oczywiście jest zwrotna.  W ofercie OSiR jest także: wypożyczenie pingwinów do nauki jazdy na łyżwach dla dzieci czy zakup karty magnetycznej imiennej  –  karta umożliwiająca dowolną wpłatę przeznaczoną na bilety wstępu.

ab

3 komentarze

  1. Inga dodano 11 lat temu

    Super, mam nadzieję, że w tym roku się wybiorę, bo w poprzednim mi się nie udało.

  2. zzz dodano 11 lat temu

    … a nie miało być otwarte przypadkiem dzisiaj tj 8 grudnia? Przesunęli z 6 na "8". Widzę, że podobnie przesuwają termin jak w tamtym roku. :>

  3. Aneta Borkowska dodano 11 lat temu

    Oficjalne otwarcie jest dzisiaj, ale napisałam od 9, aby ktoś nie wybrał się np na 13 na łyżwy – czyli w w czasie oficjalnej uroczystości.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?