SPIN

Janiak i Zdziebło na najwyższym stopniu podium

Aneta Borkowska wtorek, 7 grudnia 2010, 11:53 Sport, Wydarzenia
Paweł Janiak i Marcin Zdziebło

Paweł Janiak i Marcin Zdziebło

Krótki, szybki, nieznany w szczegółach, z basenem, jazdą na rolkach, łukami oraz spływem rzeką. Tak wyglądał V rajd Nawigator w Mińsku Mazowieckim, który odbył się 26 i 27 listopada. Było zimno, mokro i ciemno. Jednak taka pogoda nie przeszkodziła  Pawłowi Janiakowi oraz Marcinowi Zdziebło w zajęciu pierwszego miejsca w Rajdzie Przygodowym.

Trasa rajdu wynosiła około 120 km. Uczestnicy mieli do pokonania:  MTB/RJnO – rowerową jazdę na orientację, Trekking/BnO – bieg lub marsz na orientację, rolki, kajak, pływanie, ZS – zadania specjalne oraz OS – odcinki specjalne. Zawody rozpoczęły się o godz, 22. Z Siedlec wystartowały dwie dwuosobowe drużyny: Paweł Janiak i Marcin Zdziebło (Entre.pl Team) oraz Paweł Kulik i Maciej Karasiński (Leniwie Atlasowy Team Przygodowy MAPA).

Paweł Kulik i Maciej Karasiński

Paweł Kulik i Maciej Karasiński

Janiak i Zdziebło pokonali trasę w 19 godzin i 8 minut (10 minut mieli doliczone jako karę) i zajęli pierwsze miejsce. Nasza druga drużyna zawody ukończyła na 5 miejscu z czasem 20 godzin i 37 minut, co dawało co prawda trzeci wynik, jednak doliczone 14 godzin i 25 minut kary zepchnęło ich na piątą lokatę.

źródło oraz zdjęcia: Paweł Janiak / opr. ab

2 komentarze

  1. Inga dodano 11 lat temu

    Chłopaki gratuluję. Nie wiem jak Wy dajecie radę w takich zawodach. Dobrze, że Was Siedlce mają.

  2. jasiek dodano 11 lat temu

    Dla zainteresowanych relacja http://www.team.entre.pl/index.php?str=artykuly&id=38

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?