SPIN

INFORMUJEMY JAKO PIERWSZE: Jakubiak i Bielan w Siedlcach

Beata Głozak czwartek, 9 grudnia 2010, 23:05 Siedlce, Wydarzenia
Elżbieta Jakubiak w sobotę odwiedzi Siedlce. Fot. www.elzbietajakubiak.pl

Elżbieta Jakubiak w sobotę odwiedzi Siedlce. Fot. www.elzbietajakubiak.pl

Jak nieoficjalnie dowiedział się portal SPIN w najbliższą sobotę Siedlce odwiedzą wiceprzewodnicząca klubu parlamentarnego Polska Jest Najważniejsza Elżbieta Jakubiak oraz europoseł Adam Bielan. Parlamentarzyści mają spotkać się z kilkunastoosobową grupą założycieli lokalnego koła PJN.

W chwili obecnej nie znamy jednak żadnych nazwisk, które zostaną przedstawione w sobotę. Wiadomo jednak, że PJN stawia na nowe twarze. Przypomnijmy tylko, że w Siedlcach jako pierwszy Prawo i Sprawiedliwość opuścił Tomasz Marciniuk, radny siedleckiego powiatu i były już rzecznik prasowy Wojciecha Kudelskiego, prezydenta miasta. Tuż po swojej rezygnacji z członkostwa w partii powiedział nam, że będzie budował lokalne struktury PJN.

bg/fot. www.elzbietajakubiak.pl

5 komentarzy

 1. zenada dodano 11 lat temu

  zapytajcie sie na spotkaniu co jakubiak zrobila dla naszego regionu jako poslanka "prowincjonalnego" siedleckigo.

 2. Andy dodano 11 lat temu

  W pełni się zgadzam Żenada, jej udziałem było tylko pierwsze miejsce na liście PiSu z okręgu wyborczego siedlecko – ostrołęckiego, a drugi Bielan (pajac ciekawe czy nadal jest po liceum czy jakieś studia skończył) zresztą chyba teraz zmienili lekarza i nie chodzi do tego samego co Jarek i doznali olśnienia i jest dla nich Polska Najważniejsza.

 3. siedlczanin dodano 11 lat temu

  tak narzekacie,a kto to towarzystwo do wyborów zgłaszał, przecież nie platforma i nie SLD więc co PiS lubuje się w komandosach,ale innym zarzuca,że to pe i nieładnie kukułki podrzucać, a tan skrót to oznacza Pani Joanna Najważniejsza

 4. ads dodano 11 lat temu

  Po plazmę przyjechali

 5. pytajnik dodano 11 lat temu

  Widać. że na razie w siedleckim PJN takie osoby trochę nijakie, zbyt nastawione na karierę. Wójtowi już się nudzi być wójtem, już uwierzył, że może być posłem. A co!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?