SPIN

„Za jakie grzechy” – kolejna odsłona cyklu „Do zobaczenia…”

Aneta Borkowska wtorek, 14 grudnia 2010, 10:36 Kultura, Wydarzenia
"Za jakie grzechy" - kadr z filmy Fot.MF

"Za jakie grzechy" - kadr z filmy Fot.MF

„Bridget Jones gra w „Za jakie grzechy” nieugiętą kobietę sukcesu, z tych co to nie tylko są oszałamiająco atrakcyjne, ale też diabelsko inteligentne, surowe i bezwzględne. Z każdym złamanym paznokciem będzie bliżej odkrycia prawdy, że nie posada i nie status społeczny decydują o wartości człowieka. Zanim do tego dojdzie, będzie musiała przejść szereg upokarzających lekcji, które przytemperują jej charakter i rozkują pokryte lodem serce”. (Dorota Kostrzewa, filmweb)

Zapraszamy na kolejny film z cyklu „Do zobaczenia…”, który zobaczyć będzie można już 16 grudnia o godzinie 19. i za jedyne 14 zł  w NoveKino. Tym razem na wielkim ekranie zobaczymy „Za jakie grzechy” w reżyserii Jonasa Elmera.

Przebojowa i atrakcyjna Lucy Hill (Renee Zellweger) jest ambitnym pracownikiem dużej firmy w Miami. Bogate życie zawodowe i regularny awans jest dla niej celem, który chce osiągnąć za wszelka cenę. Pewnego dnia, nie wiedząc w co się pakuje, bez namysłu przyjmuje kolejne służbowe polecenie mające być stumilowym krokiem w jej karierze. Tymczasem, atrakcyjne z pozoru wyzwanie, okazuje się zwykłą reorganizacją małego zakładu przemysłowego w… Minnesocie. Przeprowadzka z tętniącej życiem Florydy na prowincję całkowicie wywraca do góry nogami jej dotychczasowy styl życia i wciąga w szereg niekończących się wpadek i tarapatów. Jak sprawdzą się eleganckie szpilki i modne stroje na zmrożonych ulicach małego miasteczka? Czy możliwe, aby Ted, zwykły facet z Minnesoty został mężczyzną jej życia?

Po filmie każdy bilet weźmie udział w losowaniu nagród. Tym razem do zdobycia książki ufundowane przez wydawnictwo „Znak” i Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny.

httpv://www.youtube.com/watch?v=fmSMjD6aDck

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?