SPIN

18. grudnia KPS Siedlce – Pronar Hajnówka. Na śmierć i życie

Beata Głozak piątek, 17 grudnia 2010, 16:33 Wydarzenia

Już jutro 18. grudnia w hali sportowej OSiR przy ul. Prusa 6 o godz. 18. podopieczni trenerów Nowaka i Podgórzaka zmierzą się z zespołem Pronaru Hajnówka. Jak będzie wyglądało to spotkanie? Na pewno będzie to jeden z najbardziej emocjonujących meczów w tym sezonie. Pronar był jedynym zespołem któremu KPS uległ w pierwszej rundzie sezonu ligowego 2010/2011. Przed nami spotkanie w rundzie rewanżowej.

Najprawdopodobniej jednak nie porażka z początku sezonu będzie największym bodźcem dla zespołu KPS Siedlce w jutrzejszym meczu a przegrane spotkanie w minioną sobotę z najgorszym zespołem tabeli RKS Lechią Tomaszowem 2:3. Kapitan KPS Siedlce Maciej Krzaczek nie pozostawił po nim wątpliwości: – Dostaliśmy prztyczka w nos i okazało się, że wcale nie jesteśmy tacy super jak do tej pory myśleliśmy. Musimy otrząsnąć się z tej porażki i wziąć się do pracy. W spotkaniu z Hajnówką zespół po prostu musimy udowodnić, że zasługujemy na miano lidera. Sytuacja kiedy tracimy tyle punktów po kolei nie może się powtórzyć – mówił nam po meczu z Lechią. – Mamy motywację i zacięcie. Nie mamy wyjścia. Kibice są świetni, że dopingują nas nawet wtedy, gdy zaliczamy takie wpadki.

Kibice KPS wyrazili swoja opinię o sobotnim spotkaniu skandując nieprzerwanie „Ósemka nic się nie stało”. Również trener Maciej Nowak zapowiada, że jego podopieczni dostali przysłowiowego kopa i mają zacięcie do walki.

– Siatkówka to sport a w sporcie nigdy niczego nie wiadomo. Żadnej plamy na honorze nie ma, ale jest wola walki. Może być tylko jedno: walka do samego końca przy najbliższym spotkaniu, do którego dochodzi chęć odegrania się na zawodnikach Hajnówki za ostatnią przegraną z października i to będzie naszym celem.

W najbliższą sobotę zapowiada się zatem walka na śmierć i życie. Nie tylko, jak powiedział nam Krzaczek po „blamażu” z Lechią, ale też z czystej… sportowej zemsty.

bg

Komentarze (1)

  1. Anonim dodano 11 lat temu

    dodajcie ze przyjeżdża ok 40 kibiców drużyny przeciwnej, będzie kocioł jakiego dawno nie było w siedleckim OSiRze

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?