SPIN

Powieś wirtualną bombkę i pomóż dzieciom (NASZ PATRONAT)

Aneta Borkowska piątek, 17 grudnia 2010, 14:27 Kultura, Wydarzenia
Jedna z zakupionych już bombek

Jedna z zakupionych już bombek

Wirtualna bombka –  za pomocą niej możesz przesłać komuś życzenia, wyznać miłość, pokazać innym swoją druga połówkę czy dziecko lub po prostu zareklamować swoją firmę. Jednak najważniejsze jest to, że dzięki temu, że ją kupisz dzieci z biedniejszych rodzin dostaną na święta słodycze. Jak to zrobić?

Na stronie allegro.pl można zakupić tyle sztuk ile bombek chce się umieścić na wirtualnej choince. Jedna bombka to koszt tylko 3 zł. Jest też bombka premium dla firm oraz instytucji która kosztuje 30 zł.  Po otrzymaniu wpłaty każdy dostanie wygenerowany specjalnie dla danej osoby adres mailowy, na który będzie mógł wysłać swój projekt na bombkę w formacie JPG, JPEG lub GIF (max 300kb). Bombka trafi na stronę najszybciej jak to możliwe, a każdy dostanie maila z potwierdzeniem powieszenia bombki wraz z linkiem by mógł przesłać swoją bombkę każdemu komu tylko zechce.

Pieniądze zebrane z bombek zostaną przeznaczone na zakup słodyczy, a te zostaną przekazane do banku żywności. A czemu słodycze?

– Zbiórek ryżu, mąki i makaronów jest bardzo dużo. Są to wspaniałe inicjatywy, jednak my idziemy w słodkie prezenty czyli ciastka, lizaki, batony i wszystko co związane z cukrem – mówi Michał Matlengiewicz, główny pomysłodawca akcji.

Strona akcji: www.twojachionka.pl

ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?