SPIN

„Cztery gwiazdki” – cykl „Do zobaczenia…”

Beata Głozak środa, 22 grudnia 2010, 17:04 Kultura, Wydarzenia
"Cztery gwiazdki" - kadr z filmu. MF
„Cztery gwiazdki” – kadr z filmu. MF

Już jutro, 23. grudnia o godz. 19. kolejna odsłona cyklu „Do zobaczenia…” w NoveKino Siedlce. Ty razem będzie to bożonarodzeniowa komedia „Cztery gwiazdki” w reżyserii Setha Gordona.

Kate i Brad zawsze spędzali święta Bożego Narodzenia unikając swoich rodzin najczęściej … w ciepłych krajach. Tym razem pogoda pokrzyżowała ich plany a wycieczka na Fidżi najpewniej zamieni się w rodzinną masakrę. Młode małżeństwo musi w te święta odwiedzić każdego ze swoich rodziców. Gwiazdki będą cztery, bo Kate i Brad pochodzą z rozwiedzionych rodzin. Słowa Brada: „Musimy przeżyć te gwiazdki najszybciej i najmniej boleśnie jak tylko się da” okazują się być słowami niepoprawnego i naiwnego optymisty.

* scenariusz: Matt Allen, Caleb Wilson
* aktorzy: Reese Witherspoon, Vince Vaughn, Robert Duvall, Jon Favreau, Mary Steenburgen
* czas trwania: 82 minuty

bg

„Film Setha Gordona, mimo początkowych obaw, które towarzyszą każdej podobnej produkcji, ogląda się dobrze, gdyż zgrabnie próbuje połączyć rodzinną satyrę, z pozytywnym przesłaniem, w jakie musi być uzbrojona statystyczna około bożonarodzeniowa produkcja. W okresie corocznego wysypu lukrowanych seryjnych świątecznych produkcji, „Cztery gwiazdki” prezentują się więcej niż przyzwoicie.” Michał Burszta (filmweb)

httpv://www.youtube.com/watch?v=sRkrXkjcF4E

Komentarze (1)

  1. selka dodano 11 lat temu

    a czy w nowym roku będzie kontynuacja tego cyklu ?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?