SPIN

Pierwszy profesjonalny teledysk zespołu PodobaMiSię. Zobacz czy PodobaCiSię

Beata Głozak poniedziałek, 27 grudnia 2010, 22:39 Kultura, Wydarzenia
PodobaMiSię podczas tegorocznych Dni Siedlec. Fot. AB

PodobaMiSię podczas tegorocznych Dni Siedlec. Fot. AB

PodobaMiSię powstał w Siedlcach w 2007 roku i już po 2 miesiącach swojej działalności zakwalifikował się do finałowego koncertu laureatów na festiwalu studenckim Fama w Świnoujściu. W tym roku światło dzienne ujrzał ich pierwszy profesjonalny teledysk do utworu „A MORZE…”

Zespół tworzy sześciu nieprofesjonalnych muzyków: Michał Wyrzykowski (Wyrzyk) – gitara rytmiczna, wokal, teksty; Marek Stańczuk – akordeon, chórki; Albert Klejc – gitara basowa; Łukasz Maciborski (Mościborek) – saxofon altowy, klawisze; Jacek Noszczak – perkusja i Maciek Złoch (złochu) – gitara solowa.

Osobie mówią: „Wykonujemy muzykę autorską, z kręgu gatunków ska oraz reggae. PodobaMiSię to nie tylko muzyka. Do każdego koncertu podchodzimy indywidualnie. Tworzymy swoisty kabaret, który ma za zadanie przenieść widza w niecodzienny świat groteski. Zespół stwarza komiczny banał (często ubarwiony finezyjnymi przebraniami) dzięki któremu nawet zatwardziały pesymista z trzydziestoletnią depresją na karku oderwie się od szarej rzeczywistości i głośno ryknie śmiechem po 10 minutach naszego show : ) W PodobaMiSie chodzi o wspólną zabawę, muzyka ma bawić i cieszyć. Nie jesteśmy profesjonalnymi muzykami, każdy z nas jest wycięty z innej bajki. Łączy nas jedna pasja i miłość do muzyki.” (z myspace)

O teledysku PodobaMiSię poinformował nas Albert Klejc, członek zespołu. My postanowiłyśmy zaprezentować go na portalu SPIN. Życzymy wszystkim miłego odbioru i odsyłamy do strony chłopaków na myspace.

httpv://www.youtube.com/watch?v=qcDNEb2ov1o&feature=player_embedded

bg

Komentarze (1)

  1. pioteer dodano 11 lat temu

    PodobaMiSię … motyw z zabytkami Siedlec w tle nad morzem…fajny pomysł.
    Gratujacje…

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?