SPIN

ZAPROSZENIE: Opóźnione ALEKSANDRIE dla 11 osób

Beata Głozak poniedziałek, 27 grudnia 2010, 11:49 Aktualnie, Wydarzenia

30 grudnia, w najbliższy czwartek, o godz. 19. w Sali Widowiskowej PODLASIE odbędzie się uroczystość wręczenia Nagrody Honorowej Prezydenta Miasta Siedlce „ALEKSANDRIA”. W tym roku prezydent Wojciech Kudelski uhonorował 11 osób (w tym jedno małżeństwo) za wybitną  pracę i szczególny wkład we wszechstronny rozwój Siedlec.

Nagroda ALEKSANDRIA nie wiąże się z jakąkolwiek gratyfikacją finansową, a ma wyłącznie charakter honorowy i jest najwyższą tego rodzaju nagrodą przyznawaną przez Prezydenta Miasta Siedlce od 1996r. Otrzymują ją osoby, które poprzez swoją pracę i działalność w sposób znaczący przyczyniły się do rozwoju miasta w dziedzinach m.in. gospodarka, pomoc społeczna, edukacja, kultura, sport, ochrona dziedzictwa narodowego, polityka, polityka socjalna.

W minionej kadencji samorządowej nagroda ta wręczana była zazwyczaj podczas Dni Siedlec, jednakże tegoroczne wydarzenia związane z 20-leciem Samorządu Siedleckiego, oraz brak odpowiedniej sali spowodowany remontami budynków ośrodków kultury, następnie okres wyborów samorządowych przyczyniły się do tego, że uroczystość wręczenia ALEKSANDRII została wyjątkowo zmieniona na termin 30 grudnia 2010r., zaś kolejni laureaci otrzymają ALEKSANDRIĘ podczas najbliższych DNI SIEDLEC.

Wszystkich zainteresowanych mieszkańców Siedlec – ZAPRASZAMY. 30 grudnia 2010r., godz. 19.00, SALA PODLASIE, ul. Sienkiewicza 63;

informacja: Mariusz Orzełowski, radny miejski

2 komentarze

  1. AW dodano 11 lat temu

    Czy tym 11 jest A. Woźnica?

  2. JANA dodano 11 lat temu

    Kto to jest A. Woźnica?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?