SPIN

12.I. V Przedszkolny Festiwal Kolęd i Pastorałek „SZŁA KOLĘDA”

Aneta Borkowska piątek, 31 grudnia 2010, 09:58 Wydarzenia, Zapowiedzi kulturalne

Miejskie Przedszkole nr 15 oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają do udziału w V Przedszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek „SZŁA KOLĘDA”. Festiwal odbędzie się dnia 12 stycznia (środa) w sali „PODLASIE” o godz. 10.

Impreza adresowana jest do dzieci siedleckich przedszkoli (publicznych i niepublicznych). Przedszkola mogą zgłosić do festiwalu jedną kolędę lub pastorałkę. Obsada dowolna – solista, duet lub zespół wokalny. Repertuar kolęd i pastorałek dowolny. Warunkiem uczestnictwa w festiwalu jest wypełnienie karty zgłoszenia (dostępna na stronie MOK), którą należy przesłać do organizatora drogą elektroniczną do dnia 10 stycznia na adres andrzej.kulak@mok.siedlce.pl bądź dostarczyć osobiście do Miejskiego Ośrodka Kultury.

źródło MOK

Komentarze (1)

  1. badurek dodano 11 lat temu

    Festiwal kolęd.. Festiwal piosenki… Festiwal teatrów … Festiwal folklorystyczny.. Festiwal festiwali… Strasznie dużo świętujemy w tej siedleckiej kulturze. Jak nie ma pomysłu to festiwal i już jest wielki dżamprez.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?