SPIN

Od wczoraj droższe bilety kolejowe

Beata Głozak niedziela, 2 stycznia 2011, 08:59 Aktualnie, Wydarzenia

W związku ze zmianą stawek podatku VAT z 7% na 8% i z 22% na 23% z Nowym Rokiem zmianie uległy ceny biletów kolejowych. Aby zobaczyć obowiązujące od 1. stycznia taryfy biletów jednorazowych w pociągach Kolei Mazowieckich wystarczy kliknąć Ceny biletów

bg

2 komentarze

  1. siedlczanin dodano 11 lat temu

    widzę ,że naszym kraju to perfekcji opanowaliśmy podwyższanie cen , tylko mnie ciekawi dlaczego nikt nic nie mówi o cenach które powinny ulec obniżce bo wat uległ obniżeniu. A tak na marginesie to my Polacy wyznajemy zasadę -" kochaj bliźniego swego,aż koszula spadnie z niego jak Ci zabraknie jednego to łap drugiego" – tylko pozostaje pytanie dokąd my w tym wszystkim zmierzamy.Po wykonać podwyżkę cen to potrafi wykonać osoba bez wykształcenia ekonomicznego i tylko po co się chwalić że działamy w imieniu społeczeństwa , jak Ci ludzie robią wszystko żeby nam jak najwięcej zabrać i to jest moralne, chyba że wyznaję się moralność Kalego.

  2. Andrzej dodano 11 lat temu

    siedlczaninie, nie wszystko ulega podwyżce – zasiłek pogrzebowy uległ obniżce. Ciebie to niekoniecznie dotyczy, ale Twoich bliskich pewnie tak, jak im przyjdzie za pochówek zapłacić.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?