SPIN

POLICJA: Siedlecka policja dostanie bardzo nowoczesny samochód. Zdjęcia

Beata Głozak środa, 5 stycznia 2011, 10:52 Aktualnie, Wydarzenia

Fiat Ducato z nowoczesnym wyposażeniem, trafi niedługo do siedleckiej policji. Samochód łączy w sobie funkcję ambulansu pogotowia wypadkowego, pojazdu ekip techniki drogowej i ekologii.

Posiada przyrządy do obsługi zdarzeń drogowych oraz urządzenia do oznakowania i zabezpieczenia miejsca wypadku drogowego. Wyposażony jest także w środki do udzielania pierwszej pomocy. Policjanci drogówki mogą także dzięki niemu badać stan techniczny kontrolowanych pojazdów.
Samochód posiadają trzy niezależne źródła zasilania, drukarki, możliwość podłączenia laptopów i korzystania z bezprzewodowego internetu, a dzięki temu przesyłania danych do baz policyjnych. Fiat Ducato jest jednym z najnowocześniejszych samochodów jakimi dysponuje polska policja.
Zakup samochodu był współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Zespół Prasowy KWP Radom


2 komentarze

  1. Fantomas dodano 11 lat temu

    Kolejna bzdura! Nie ma z czego się radować. Za kilka miesięcy z powodu braku środków na legalizację urządzeń pomiarowych ww. "super pojazd" będzie służył jako atrapa…

  2. Kaszmir dodano 11 lat temu

    Masz Fantomas rację. Podobnie będzie ze śmigłowcami, którymi się zachwycali w mediach. Na komisariatach nie ma nawet papieru toaletowego, a oni będą sobie latać !

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?