SPIN

UWAGA: Awaria. Zalana część ul. Sokołowskiej

Beata Głozak czwartek, 6 stycznia 2011, 20:23 Siedlce, Wydarzenia

Najprawdopodobniej awaria wodociągu sprawiła, że spod studzienki kanalizacyjnej na ul. Cmentarnej nieopodal skrzyżowania z ul. Sokołowską od około godz. 18 wydobywa się woda, która następnie regularnym strumieniem płynie ul. Sokołowską do skrzyżowania z ul. Rynkową. Pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, którzy przyjechali na miejsce ok. godz. 18.45, poinformowali nas, że jeszcze dzisiaj awaria zostanie usunięta a zajmie się tym ekipa, która przyjedzie o godz. 19. Kwadrans po 19. nikogo jednak nie było.

Niska temperatura dzisiejszej nocy sprawi, że jutro ul. Sokołowska od skrzyżowania z ul. Cmentarną do skrzyżowania z ul. Rynkową i Popiełuszki będzie pokryta warstwą lodu. Kierowcy proszeni są o wyjątkową ostrożność.

bg/ab

 


Regularny strumień wody na ul. Sokołowskiej

Regularny strumień wody na ul. Sokołowskiej

2 komentarze

  1. gość dodano 11 lat temu

    obciążyć WPWIK ! TO ICH WINA !

  2. dżinn dodano 11 lat temu

    jaki wpwik ciemniaku ?! Od 20 lat jest PWiK. Poza tym lepiej "obciąż" PWiK za akcję odśnieżania i liczne renowacje nawierzchni ulic, które robi gratis dla UM.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?