SPIN

APEL: Poszukiwany kierowca, który uciekł z miejsca wypadku

Beata Głozak poniedziałek, 10 stycznia 2011, 13:59 Aktualnie, Wydarzenia

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj 9. stycznia na drodze krajowej 2 w okolicach miejscowości Broszków (pow. siedlecki). W wyniku uderzenia w drzewo śmierć poniosła 51 – letnia kobieta kierująca samochodem Opel Astra, a jej mąż, będący pasażerem pojazdu, z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policja poszukuje osoby kierującej białym samochodem Fiat Cinquecento lub Daewoo Tico, która bezpośrednio przyczyniła się do tego wypadku, a która nie udzielając pokrzywdzonym pomocy odjechała z miejsca zdarzenia.

Jak wynika z wstępnych ustaleń policji, wczoraj około godz. 10.10 w okolicach miejscowości Broszków na drodze krajowej 2 osoba kierująca nieustalonym na razie samochodem w kolorze białym nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na ww. trasę w kierunku Warszawy i zmusiła jadącą prawidłowo z Warszawy w stronę Siedlec 51 – letnią obywatelkę Rosji do zjechania na przeciwległy pas ruchu, gdzie pojazd uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia kierująca Oplem Astra poniosła śmierć na miejscu. Jej 51 – letni mąż z poważnymi obrażeniami ciała przewieziony został do jednego z siedleckich szpitali.

W związku z tym tragicznym zdarzeniem policja zwraca się z apelem do wszystkich osób, które były świadkami tego wypadku lub posiadają jakiekolwiek inne informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia jego przyczyn, o kontakt z siedlecka Komendą Policji pod nr tel. 997 lub 112.

Ze wstępnie zgromadzonych informacji wynika, że do jego zaistnienia bezpośrednio przyczyniła się osoba kierująca białym samochodem Fiat Cinquecento lub Daewoo Tico.

autor: kom. Jerzy Długosz
KMP Siedlce

2 komentarze

  1. Może pomogę dodano 11 lat temu

    http://www.tygodnik.siedlecki.pl/N_artykuly.php?id=11849 świadek
    byłem świadkiem tego tragicznego zdarzenia to wina kierowcy który wyjechał od strony kotunia na czerwonym świetle. jechałem za tym samochodem co uległ wypadkowi a tamten co wymusił zwyczajnie odjechał
    Mieszkaniec okolic (2011-01-09 13:02:32)

  2. nutek dodano 11 lat temu

    a moze tak, stacja paliw gazowa ma monitoring, 2 kamery widac z trasy , moze ktos tankował, moze da sie zobaczyc,?, sprawdzano?, moze dalej w samym kotuniu na glownej jest kilka sklepów , moze apteka?. moze ktos ma monitoring?, po drugiej stronie torów jest sklep carlos, w srodku jest monitoring bo sam siebie czesto widzę, weic tylko sprawdzic czy maja kamere na parking, a moze ten " zbój" piwo kupował lub zakupy normale robił, a w dodatku jest w samym kotuniu kilka bialych samochodów, punto, cc, matiz, kamera na swiatłami nic nie a bo to pewnie do natezenia ruchu, jest jeszcze kilka mozliwosci, …, jkICH np. ze do kotunia do skklepu blizej z grezewa niz do siedlec , a w grezewie tez jest kilka samochodów poszukiwanego koloru.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?