SPIN

„Wołyń 2010” – wystawa poplenerowa

Aneta Borkowska środa, 12 stycznia 2011, 10:33 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 20 stycznia (czwartek) o godz. 18. na otwarcie wystawy poplenerowej grupy FOTOGRAM „Wołyń 2010”.

Grupa Twórcza FOTOGRAM, od kilku lat współpracuje z fotografami z Łucka na Ukrainie. Na przełomie kwietnia i maja 2010 r., na Wołyniu odbył się plener, w którym obok 16 osób z Polski, wzięli udział członkowie Fotoklubu z Łucka. Tym razem tematem wiodącym  była architektura i wszystko co wiąże się z życiem mieszkańców regionu. Uczestnicy pleneru mieli okazję zwiedzić Lwów i fotografować, znajdujące się tam, liczne zabytki.

Wystawa będzie czynna do 11 lutego w sali „Podlasie”.

źródło MOK

Komentarze (1)

  1. Trzeba wymagać wiecej od siebie dodano 11 lat temu

    Widzę, ze w Siedlcach wkrótce będa wystawy jednego zdjęcia na przykład. Kilkanaście osób pojechało do Łucka wróciło i zrobiło wystawę kilkunastu zdjęc. To wystawa? Wystawa powinna byc podróża a nie spacerem przez 5 metrów po salce i zobaczenie kilkunastu zdjęć. szkoda czasu bo takie zdjecia kazdy amator turysta przywiezie i w kompie ma ich setki. Czy jest sens robic wielkie halo czyms takim? To klub fotograficzny w szkole podstawowej zrobi wiecej zdjęć i ciekawiej. Fotogram to fajne wyjazdy i chyba tylko o to w tym chodzi bo sztuki ja w tym nie widze. Proponuje zmienić nazwę na Klub Turystyczny Fototraper a będą lepsze zdjęcia.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?