SPIN

ZAPROSZENIE: Piotr Tymochowicz w Siedlcach. Aktualizacja

Beata Głozak czwartek, 13 stycznia 2011, 09:25 Aktualnie, Wydarzenia

W najbliższy czwartek, 13 stycznia na zaproszenie Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego do Siedlec przyjedzie Piotr Tymochowicz,  doradca medialny, specjalista ds. wizerunku i marketingu politycznego, konsultant w zakresie prowadzenia negocjacji.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 12. w sali Senatu Pałacu Ogińskich przy ul. Konarskiego 2. Jego temat to: „Magia i przekleństwa wizerunku”. Spotkanie ma przybliżyć studentom i społeczności siedleckiej funkcjonowanie i zarys marketingu politycznego, a także sposoby kreowania wizerunku medialnego. Wizyta Tymochowicza jest inicjatywą Koła Naukowego Politologów UPH.

Tymochowicz był swego czasu doradcą takich polityków jak Marian Krzaklewski czy Michał Kamiński (PiS). Najgłośniej komentowana była jednak jego współpraca z Samoobroną RP i poprawianie wizerunku Andrzeja Leppera, wicepremiera w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego.

źródło: Natalia Najdyhor
Przewodnicząca Koła Naukowego Politologów

bg

5 komentarzy

 1. Paweł Wyrzykowski dodano 11 lat temu

  Serdecznie zapraszam w imieniu Koła Naukowego Politologów UPH.

  Dla ułatwienia dodam, że sala Senatu UPH znajduje się w Pałacu Ogińskich przy ul. Konarskiego. Spotkanie jest otwarte i każdy gość jest mile widziany. Przewidziany jest również czas na pytania publiczności do Piotra Tymochowicza.

 2. polpot dodano 11 lat temu

  Jaki uniwersytet tacy goście. Tymochowicz jest zwykłym szarlatanem i całe środowisko naukowe traktuje go z dystansem. Tymczasem my w Siedlcach mamy uniwersytet… tylko nie mamy naukowego środowiska. Kolejnym gościem UPH zapewne będzie Baba Jaga i Pan Twardowski. Też w sali senatu?

 3. smcalfa dodano 11 lat temu

  Moje zdanie o tym transferze jest takie, że Tymochowicz znów wygrał:
  http://dysonans.blox.pl/2011/01/Czarna-teczka-Palikota.html

 4. Ba dodano 11 lat temu

  Przed spotkaniem warto zapoznać się z poniższym tekstem tego "gościa"
  http://rybitzky.salon24.pl/266991,bluzgi-i-brednie-tymochowicz-o-kaczynskich-kosciele-i-zydach

 5. ;) dodano 11 lat temu

  Nowy członek Palikota

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?