SPIN

POLICJA: Odzyskali poszukiwanego VW „NEW BEETLE”

Aneta Borkowska piątek, 14 stycznia 2011, 10:37 Aktualnie, Wydarzenia

Wczoraj (13 stycznia) w miejscowości Nowe Opole policjanci z Wydziału ds. Przestępczości Gospodarczej podczas prowadzonych działań znaleźli poszukiwany przez niemiecką policję samochód, który został zabezpieczony na parkingu siedleckiej KMP.

Siedleccy funkcjonariusze od pewnego czasu poszukiwali na terenie powiatu skradzionego w naszym kraju samochodu VW „NEW BEETLE”. W ramach tych poszukiwań sprawdzali wszystkie informacje dotyczące pojazdów tej marki. Podczas wczorajszych działań na jednej z posesji w Nowym Opolu poddano kontroli pojazd tego typu. W jej trakcie okazało się, że nie jest to samochód, którego pierwotnie poszukiwali funkcjonariusze, lecz inny, ale również figurujący w Systemie Informacyjnym SCHENGEN jako poszukiwany przez policję niemiecką. Jego użytkownikiem okazał 35 – letni mieszkaniec gm. Siedlce. Funkcjonariusze zabezpieczyli pojazd na policyjnym parkingu do wyjaśnienia i zakończenia wszelkich procedur związanych z tym zdarzeniem.

kom. Jerzy Długosz

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?