SPIN

NEWS: Pocisk przy siedleckim Amfiteatrze?

Beata Głozak wtorek, 18 stycznia 2011, 12:53 Aktualnie, Wydarzenia

Jak poinformował nas nasz czytelnik w rejonie siedleckiego Amfiteatru odnaleziono pocisk. ” Zaraz będą go ogradzać. Nie wiadomo skąd się tam wziął, bo nie są tam prowadzone żadne prace ani roboty” – napisał czytelnik. Wiadomość sprawdzimy. Dziękujemy za informację.

Aktualizacja: Jak poinformował nas Jerzy Długosz, oficer prasowy KMP Siedlce o godz. 12.30 dyżurny komendy został poinformowany że w okolicach Amfiteatru, na ul. Wiszniewskiego znajduje się pocisk artyleryjski z okresu II wojny światowej. Teren został ogrodzony, ale przybyli na miejsce policjanci stwierdzili, że jest to najprawdopodobniej jedynie obudowa pocisku. Mimo to ostateczna informacja i decyzja należeć będzie do saperów.

bg

Komentarze (1)

  1. Ernest dodano 11 lat temu

    Żadna rewelacja. Okolice Nowych Siedlec były dzielnicą niemiecką i najdłużej bronioną przed hitlerowcami częścią miasta. A w budynku Policji późno ewakuowany przez nich szpital wojskowy. Gdyby przekopać park, ukazał by nam pewnie sporo niespodzianek.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?