SPIN

„Och Karol 2” – od piątku w kinie

Aneta Borkowska wtorek, 18 stycznia 2011, 10:38 Kultura, Wydarzenia
"Och Karol 2" - kadr z filmu Fot. MF

"Och Karol 2" - kadr z filmu Fot. MF

Seksowne i wyzwolone, które przyprawią widzów o szybsze bicie serca. Na ekranie zobaczymy Małgorzatę Foremniak, Małgorzatę Sochę, Katarzynę Zielińską oraz Martę Żmudę Trzebiatowską. I to w jednym łóżku… Gdy tytułowy Karol zdecyduje się na erotyczny pięciokąt, sypialnia mało nie eksploduje! (stopklatka.pl)

W piątek na ekrany siedleckiego kina wchodzi „Och Karol 2” w reżyserii Piotra Wereśniaka. Jest to lekka opowieść o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol ma wszystko i prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Świetnie zarabia, jeździ sportowym samochodem i posiada piękny dom. Do tego uwodzi, flirtuje – i sprawia, że piękne panie są w siódmym niebie. Doskonale zdaje sobie sprawę, że podoba się kobietom i z rozkoszą korzysta z tego dobrodziejstwa. Oprócz narzeczonej ma trzy kochanki. Po prostu: kocha kobiety. Wszystkie bez wyjątku. I to mimo, że w domu czeka na niego narzeczona! Karol żyje pełnią życia.

Do chwili, gdy miłosny raj zamienia się w domowe piekiełko. W końcu, narzeczona odkrywa prawdę o jego romansach. I planuje zemstę. Pewnego dnia Karol wróci do domu i będzie przekonany, że śni. W progu przywita go narzeczona i kochanki – wszystkie gotowe spędzić z nim każdą wolną chwilę w łóżku. Karol przekona się, czym jest życie seksualne na wysokich obrotach.

Miejsce: NoveKino  Data: 21.I.2011  Godziny: 10:30, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 19:45, 20:30, 21:45

httpv://www.youtube.com/watch?v=GArnBIeRF4A

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?