SPIN

„Oczami Kobiet” – Między słowami

Aneta Borkowska czwartek, 27 stycznia 2011, 12:39 Kultura, Wydarzenia
"Między słowami" - kadr z filmu Fot.MF

"Między słowami" - kadr z filmu Fot.MF

„Co kryje się między słowami? Jakie treści można między nimi przekazać? Niektórzy twierdzą, że najważniejsze. Między słowami można „przemycić” myśli, treści, a przede wszystkim uczucia. „Między słowami” to delikatna, ciepła opowieść o uczuciach, do których okazywania nie potrzeba słów. To w gruncie rzeczy spokojny film, którego wielkość należy odnaleźć właśnie w spokoju i uczuciowości”. zedisdeadbaby (filmweb)

Zapraszamy na film z cyklu „Oczami Kobiet”, który na ekranach NoveKino pojawi się już 2  lutego o godzinie 19. Zobaczymy „Między słowami” w reżyserii Sofii Coppoli z Billym Murray`em i Scarlett Johansson w rolach głównych.

50-letni Amerykanin, Bob Harris przyjeżdża do Tokio. Zapomniany gwiazdor telewizyjny ma za zadanie nakręcić reklamę. Jednakże proste sceny okazują się trudne do realizacji i zdjęcia zaczynają się przedłużać. Do hotelu, w którym mieszka Bob wprowadza się para amerykańskich nowożeńców — Charlotte i John. John jest fotografem i całe dnie poświęca się dla pracy, gdy jego żona nudzi się w hotelowym pokoju. Pozbawiona kontaktu z rodziną i przyjaciółmi Charlotte czuje się samotnie. Zaczyna cierpieć na bezsenność. Po kolejnej nieprzespanej nocy schodzi do baru, w którym spotyka Boba. Okazuje się, że bezsenność nie jest ich jedynym wspólnym tematem. Charlotte i Bob spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Między młodą kobietą i doświadczonym mężczyzną rodzi się niezwykła przyjaźń. Ona dopiero szuka swojego miejsca w świecie, on jest na kolejnym życiowym zakręcie. Coraz bardziej się do siebie zbliżają, choć zdają sobie sprawę, że ich uczucie nie ma szans na spełnienie.

httpv://www.youtube.com/watch?v=3dPjHcQWx64

4 komentarze

 1. kinia dodano 11 lat temu

  chciałam zrobić rezerwację na stronie kina i lipa – nie działa!!!

 2. Robcio dodano 11 lat temu

  od czasu zmiany dyrektora kina
  nie wiele można dobrego powiedzieć o tym miejscu 🙁

 3. Oczami Kobiet dodano 11 lat temu

  Uff nareszcie powraca mój ulubiony Cykl:) pozdrawiam wszystkich

 4. nie zauważyłam dodano 11 lat temu

  tak? A ja nie zauważyłam żeby było coś nie tak. Budynek stoi w miejscu, w którym stał, kino mieszczące się w budynku jest otwarte, premiery są, popcorn dla potrzebujących popcornu jest, nie ma niepotrzebnych za przeproszeniem "śmieci" w postaci cyklu "do zobaczenia" i Bóg wie jakich innych… bilety nie podskoczyły. Prosiłabym Cię Robercie żebyś nie wypisywał głupot. Czasami ludzie za bardzo się noszą myśląc że są nie do zastąpienia a okazuje się że są po prostu przeciętni i najzwyklejsi pod śłońcem. Dlatego panie Jacku – głowa do góry może gdzieś pana przyjmą.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?