SPIN

Wygraj bilet na wybrany film z cyklu „Oczami Kobiet”

Aneta Borkowska czwartek, 27 stycznia 2011, 11:51 Kultura, Wydarzenia

Zrób prezent sobie lub komuś bliskiemu i wygraj jedno dwuosobowe zaproszenie na wybrany film z cyklu „Oczami Kobiet”. Pierwszy seans już 2 lutego o godz. 19. Jak to zrobić?

Wyślij wiadomość z tytułem filmu, który chcesz zobaczyć korzystając z zakładki „Napisz Newsa” (znajduje się ona pod prognozą pogody) na stronie głównej. Nie zapomnij podać numeru swojego telefonu.

16 lutego „Plaże Agnes” – zgłoszenia do 14.II. do godz. 15.,
23 lutego “Hel” – zgłoszenia do 21.II. do godz. 15.,

Zgłoszenia na każdy film trzeba wysyłać oddzielnie.

Na specjalne życzenie widzów NoveKino Siedlce rozpoczyna III edycję cyklu filmowego Oczami Kobiet. Podobnie jak w poprzednich edycjach cykl przygotuje i poprowadzi Agnieszka Pasztor. W środowe wieczory widzowie będą poznawać wybitne kino kobiece. Tym razem cykl skoncentruje się jedynie wokół dokonań kobiet reżyserek, których zasługi dla historii kina wielokrotnie nagradzano na festiwalach filmowych. To również doskonała okazja, aby pokazać osiągnięcia polskich reżyserek.

„Oczami Kobiet” – to trochę inny świat, mniej krzykliwy, bardziej prawdziwy, bo bliski codzienności, dotykający tematów: miłości, pełni życia i prawdy. Oczami Kobiet – to spotkania z interesującymi ludźmi, nagrody dla widzów, zaproszenia do ciekawych miejsc, degustacje i oczekiwanie na kolejną środę…

NoveKino

2 komentarze

 1. prezent? chyba za karę dodano 11 lat temu

  wolałbym się już pokatować wajdą albo kucem. Tylko pod groźbą słuchania wierszy szymborskiej to bym się zdecydował na seans.

 2. gRaba dodano 11 lat temu

  czy to nie jest jakieś mylne podejście do kina kobiecego ?
  ja tu widzę błąd w założeniu, że
  kino kobiece tworzone jest tylko przez kobiety parające się reżyserowaniem,
  to mężczyźni reżyserzy w takim razie kręcą tylko dla facetów ?
  ciekawe kto to wymyślił ?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?