SPIN

Trener KPS: To będzie trudny mecz

Beata Głozak sobota, 29 stycznia 2011, 17:10 Sport, Wydarzenia

Już dzisiaj przed siatkarzami KPS Siedlce ważny i trudny wyjazdowy mecz z czwartą w tabeli grupy 3 Bzurą Ozorków. O 18. podopieczni terenów Macieja Nowaka i Roberta Podgórzaka będą walczyć o kolejne punkty. Wczoraj o tym meczu a także o kontuzjach w zespole krótko opowiedział nam trener drużyny.

– Jutro gramy ciężki mecz, bo gramy w Ozorkowie. I nie będę mówił niczego nowego, będę chciał dać odpocząć chłopakom, którzy powinni wyleczyć kontuzje do końca. To najodpowiedniejsza pora – powiedział nam Maciej Nowak. Dlaczego teraz? Zespół zamierza koncentrować się już na Play Offach, bo jak podkreślił trener one są w tym momencie najważniejsze. – Z moich wyliczeń statystycznych wynika, że nie mamy zagwarantowanego pierwszego miejsca, ale drugie tak i nie będę ryzykował narażając chłopaków na urazy – powiedział otwarcie szkoleniowiec. A tych jest dużo. Kontuzje dopadły zespół siatkarzy. Problemy ma przyjmujący KPS Paweł Łęgowski. Kontuzja barku dopadła w środę atakującego Pawła Rejowskiego. Dodatkowo kłopoty z mięśniem przedramienia ma druga najważniejsza osoba w drużynie czyli libero Paweł Kowal.Po ostatnim meczu na bóle barku narzekał też środkowy Maciej Krzaczek. – To czas dla rezerwowych graczy, którzy będą mieli okazję wykazać się. Wszystko zależy od nich. Nie oszukujmy się ciężko jest załatać jedną dziurę a kilka to poważny problem.

bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?