SPIN

NEWS: Już wiemy. Poliklinika zostaje

Aneta Borkowska poniedziałek, 7 lutego 2011, 11:29 Aktualnie, Wydarzenia

Po wielu miesiącach przepychanek i listów bez odpowiedzi sprawa siedleckiej Polikliniki została zakończona. Zakończona pomyślnie zarówno dla pracowników i co najważniejsze dla pacjentów placówki. Dużą rolę w ocaleniu szpitala odegrała Stanisława Prządka, posłana na Sejm RP (SLD).

Więcej szczegółów podamy w środę po spotkaniu z posłanką oraz Grzegorzem Napieralskim, przewodniczącym SLD, które odbędzie się w placówce Polikliniki o godz. 12.

ab

8 komentarzy

 1. PRACOWNICA dodano 11 lat temu

  KTO TO NAPISAŁ ŻE WSZYSTKO DOBRZE SIĘ SKOŃCZYŁO DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW. KIEROWNIK Sz….. TWIERDZIŁA ŻE POLIKLINIKA NIE MA PIENIĘDZY NA FUNKCJONOWANIE, DLATEGO ZWOLNIŁA JEDNEGO PRACOWNIKA ADMINISTRACYJNEGO. CZY DZIĘKI NIEMU POLIKLINIKA STANĘŁA RAPTEM NA NOGI? NIE, PANI Sz……. TRAKTUJĄCA LUDZI OD ZAWSZE Z GÓRY POKIEROWAŁA SIĘ OSOBISTYMI SPRAWAMI Z BYŁYM KIEROWNIKIEM POLIKLINIKI LEK. S………….

 2. robson dodano 11 lat temu

  Prządka pierś do orderów wypnie, a Kudelski zapłaci

 3. EJ TY PRACOWNICA. WIADOMO, ŻE TO TY PISZESZ dodano 11 lat temu

  DOBRA Z CIEBIE PANI.

 4. xxxl dodano 11 lat temu

  posadkę miałaś dzięki byłemu kierownikowi……nowy dawał ci szansę…….nie wykorzystałaś jej……w rejestracji potrzebny jest solidna pracownica ,a nie op…cz i kokieta……..

 5. pracownica dodano 11 lat temu

  KTO ZAGLĄDA NA TĘ STRONĘ?
  WIDAĆ, ŻE TYLKO MARGINES SPOŁECZNY I BANDA CHOŁOTY -TO WSZYSTKO.
  NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ.

 6. pracownica dodano 11 lat temu

  PRACOWNICĄ JESTEM, ALE NIE TĄ ZAINTERESOWANĄ. ONA PEWNIE NIE ODWIEDZA TYCH STRON, BO I PO CO. TERAZ WIDAĆ CO NASI PACJENCI-INTERNAUCI MYŚLĄ O NAS WSZYSTKICH. MILI SĄ TYLKO WTEDY KIEDY CHCĄ COŚ SZYBKO ZAŁATWIĆ. JEDNO WAM NAPISZE: WSTYDŹCIE SIE, DOROŚLI LUDZIE.

 7. dobre dodano 11 lat temu

  Tak. Też to zauważyłem, ale tak jest raczej w przypadku polikliniki. Jak się okazuje największy "margines społeczny" i "banda chołoty" reprezentują "pracownice". Niektóre nawet analfabetki 🙂

 8. pracownica dodano 11 lat temu

  TY TO TEŻ MUSISZ BYĆ DOBRY PACJENT. TAKICH TO SIĘ TYLKO POZBYĆ W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM. A JEŚLI TAKICH JEST WIĘKSZOŚĆ TO I NA SIŁE TEJ POLIKLINIKI NIE TRZYMAĆ DLA TAKIEJ KLIENTELI.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?