SPIN

Wygraj bilet na wybrany film z cyklu „Oczami Kobiet”

Aneta Borkowska wtorek, 22 lutego 2011, 11:34 Kultura, Wydarzenia

Zrób prezent sobie lub komuś bliskiemu i wygraj jedno dwuosobowe zaproszenie na wybrany film z cyklu „Oczami Kobiet”.  Jak to zrobić?

Wyślij wiadomość z tytułem filmu, który chcesz zobaczyć korzystając z zakładki „Napisz Newsa” (znajduje się ona pod prognozą pogody) na stronie głównej. Nie zapomnij podać numeru swojego telefonu.

Na specjalne życzenie widzów NoveKino Siedlce rozpoczyna III edycję cyklu filmowego Oczami Kobiet. Podobnie jak w poprzednich edycjach cykl przygotuje i poprowadzi Agnieszka Pasztor. W środowe wieczory widzowie będą poznawać wybitne kino kobiece. Tym razem cykl skoncentruje się jedynie wokół dokonań kobiet reżyserek, których zasługi dla historii kina wielokrotnie nagradzano na festiwalach filmowych. To również doskonała okazja, aby pokazać osiągnięcia polskich reżyserek.

„Oczami Kobiet” – to trochę inny świat, mniej krzykliwy, bardziej prawdziwy, bo bliski codzienności, dotykający tematów: miłości, pełni życia i prawdy. Oczami Kobiet – to spotkania z interesującymi ludźmi, nagrody dla widzów, zaproszenia do ciekawych miejsc, degustacje i oczekiwanie na kolejną środę…

– 2 marca „Jej droga” – zgłoszenia do 28.II. do godz. 15.,
– 9 marca „Na imię ma Sabine” – zgłoszenia do 7.III. do godz. 15.,
– 16 marca „Jedwabna opowieść” – zgłoszenia do 14.III. do godz. 15.,
– 23 marca „33 sceny z życia” – zgłoszenia do 21.III. do godz. 15.,
– 30 marca „Nic osobistego” – zgłoszenia do 28.III. do godz. 15.

Zgłoszenia na każdy film trzeba wysyłać oddzielnie.


źródło: NoveKino/opr. ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?